Jistě nám dáte za pravdu, že čistý domov si přeje každá hospodyňka po celý rok, nejen během Vánoc a Velikonoc. Prostě, aby bylo doma, na místě, kde se cítíme nejlépe, čisto, uklizeno a útulno.

Chceme Vám představit několik zajímavých výrobků značky LYNN, které Vám s úklidem vašeho domova pomohou.

Naše soutěž!

Chcete tyto přípravky navíc vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže, kterou od dnešního dne najdete na našich stránkách! Výhrou jsou čisticí přípravky LYNN, které jistě oceníte! Odpovězte tedy správně na soutěžní otázku, která bude po přečtení tohoto článku jistě snadná, a pokuste své štěstí při výhře!

Péče o nábytek

Dřevěný nábytek se vrací do našich domovů. Teple a útulně působící dřevo se objevuje nejen v tradiční podobě jídelních stolů, knihoven či ložnic, ale dodává novou image i koupelnám nebo zimním zahradám. Dřevo, jako každý přírodní materiál, vyžaduje takovou péči, která zachová jeho přírodní charakter a zároveň jej účinně ochrání před vysycháním a ztrátou lesku.

Tyto funkce splňuje LYNN leštěnka na nábytek se včelím voskem, která díky své receptuře s přídavkem včelího vosku vytváří ochranný film, který účinně a dlouhodobě chrání nábytek před vysycháním, ztrátou lesku a před usazováním nečistot. Aerosolové provedení výrazně usnadňuje nanášení leštěnky na dřevěný nábytek i rozleštění po celé ploše, takže nevznikají nežádoucí šmouhy nebo stopy po nerovnoměrném rozetření leštěnky.

Váš čas i námahu při úklidu ušetří jednorázové čisticí ubrousky. Značka LYNN nabízí ubrousky hned ve dvojím provedení. 

LYNN čisticí ubrousky UNIVERZÁLNÍ

Kvalitní jednorázové ubrousky pro úklid všech typů ploch. Efektivně odstraňují mastnotu a špínu, zanechávají čistý povrch beze šmouh a jemně provoní ošetřované plochy citrónovou vůní. Nejvíce se uplatní při úklidu kuchyně, koupelny, předsíně či dětského pokoje.

 

LYNN čisticí ubrousky PROTI PRACHU

Kvalitní jednorázové ubrousky s jemnou citrónovou vůní pro rychlé setření prachu v domácnosti. Snadno a rychle odstraňují prach a nečistoty z nábytku i z domácí elektroniky. Díky zvlhčenému povrchu se během úklidu nevíří prach, aktivní složka čističe zajišťuje vysoký lesk a dlouhotrvající antistatický účinek zpomaluje usazování prachu na ošetřených plochách.

 

 

A nyní se vrhněme na úklid kuchyně. Účinným pomocníkem Vám bude LYNN GRIL.

Tento pěnový čistič se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub a kuchyňského nádobí po grilování, pečení, smažení a fritování.

Dokonale a zcela bez rizika poškození vyčistí povrchy z materiálů jako jsou: ocel, nerez, smalt, sklo, porcelán, kamenina a tepelně odolné plasty. Není vhodný pouze pro hliníkové, měděné nebo lakované povrchy.

 

 

 

 

 Výsledkem pro Vás bude    

 

Které domácí čističe máte prověřené používáte je? Jak často děláte „velký úklid“? Leží všechen úklid na vás, nebo do domácích prací zapojujete celou rodinu? Napište nám o tom!

Soutěž o čisticí přípravky LYNN probíhá ZDE