Konečně teplé počasí nám dopřává letní radovánky. Příjemné slunění, procházky, koupání, ale také vlahé večery a grilování.

Pokud máte rádi večírky, posezení s přáteli, určitě také rádi grilujete. Naložené masíčko, zeleninový salát, vůně večera, kdo by odolal takovým chutím...

Po vydařeném grilování byste se také měli postarat o váš gril– odstranit mastnotu a zbytky napečeného masa. 

Chceme vám představit velmi šikovného pomocníka, se kterým péče o váš gril bude hračkou. Můžete jej také použít na kuchyňské nádobí a znečištěné příbory po grilování. Snadno a rychle odstraní nečistoty. Vyzkoušejte jej a uvidíte, že si tento přípravek oblíbíte.


LYNN GRIL
Tento pěnový čistič se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub, kuchyňského nádobí po grilování, pečení, smažení a fritování.
Dokonale a zcela bez rizika poškození vyčistí povrchy z materiálů jako jsou: ocel, nerez, smalt, sklo, porcelán, kamenina a tepelně odolné plasty. Není vhodný pouze pro hliníkové, měděné nebo lakované povrchy.

Cena tohoto tradičního výrobku je velmi přijatelná, pohybuje se okolo 50 Kč v drogeriích a vybraných hypermarketech.

Chcete tento praktický a kvalitní čistící přípravek vyhrát v naší soutěži a vyzkoušet jej? Pak se zapojte do soutěže a čekejte na její vyhodnocení.

Reklama