Zejména k období léta patří neodmyslitelně zahradní grilování - rychlý, jednoduchý a zdravý způsob tepelné úpravy. Navíc pro mnoho Čechů představuje grilování v letních měsících určitý způsob trávení volného času, relaxace či příjemné posezení s přáteli.

 

Po vydařeném grilování byste se také měli postarat o váš gril, odstranit mastnotu a zbytky napečeného masa. Víte, jak na to???

 

Chceme vám představit velmi šikovného pomocníka, se kterým péče o váš gril bude hračkou. Můžete jej také použít na kuchyňské nádobí a znečištěné příbory po grilování. Snadno a rychle odstraní nečistoty. Vyzkoušejte jej a uvidíte, že si tento přípravek oblíbíte.

 

 

Lynn Gril

Tento pěnový čistič se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub, kuchyňského nádobí po grilování, pečení, smažení a fritování.

Dokonale a zcela bez rizika poškození vyčistí povrchy z materiálů jako jsou: ocel, nerez, smalt, sklo, porcelán, kamenina a tepelně odolné plasty. Není vhodný pouze pro hliníkové, měděné nebo lakované povrchy.

 

Cena tradičního výrobku Lynn Gril je velmi přijatelná, pohybuje se okolo 50 Kč v drogeriích a vybraných hypermarketech.

 

Chcete tento praktický a kvalitní čisticí přípravek vyhrát v naší soutěži a vyzkoušet jej? Pak se zapojte do soutěže a čekejte na její vyhodnocení. Soutěž probíhá ZDE