Teď jsem se nejen usmívala nad čtenářským příspěvkem, ale hlasitě smála tak, že si mé kolekgyně v redakci myslely, že už mi (s prominutím) hrabe. Může za to naše čtenářka s nickem Lydie

Nechtěla jsem k dnešnímu tématu nic psát, ale pak jsme s kolegyní na chodbě dostaly takový záchvat smíchu, že jsem změnila názor. Mám štěstí, že pracuji s lidmi, kteří mají stejný smysl pro humor. Často se dobíráme, naštěstí se nikdo nezlobí, když si z něj někdo utahuje. Sice to možná někdy trochu přeženeme, ale víme, že to nikdo nemyslí ve zlém. Lidé, kteří nás moc neznají, občas jenom zírají, když nás slyší.

Dnes se vrátila kolegyně od lékaře, protože byla nachlazená a teď hůř slyší. Dostala nějaké tablety, tak se mi tím připomněl následující vtip, který jsem před lety četla na ženě-in:

Přijde paní k doktorovi:

Pane doktore, já strašně prdím. Ono mi to vlastně ani moc nevadí, protože slyšet ani cítit to není, ale ráda bych se toho přesto zbavila. Co jsem například tady, tak jsem si ulevila aspoň třikrát a určitě jste nic nezaznamenal. Nedalo by se s tím něco dělat?“ Pan doktor paní prohlédnul, prohmatal a proklepal, napsal recepis, a ať se paní přijde za týden ukázat. Paní za týden naštvaná přiběhne do ordinace:

„Pane doktore, to se vůbec nezlepšilo! Já prdím pořád stejně, ale teď to navíc strašně smrdí!“

Doktor se spokojeně rozzářil a povídá: „No, děláte pokroky. Nos už máte v pořádku a teď se podíváme, co máte s ušima.“

Kolegyni to samozřejmě rozesmálo, tak jsme pokračovaly k recepci, že se podíváme na jídelní lístek. Kolegyně byla spokojená, že má s sebou brýle, aby si jej mohla přečíst. Když jsem jí řekla, že bych jí to klidně přečetla, když neumí číst, tak mi povídala:

„Ty ze mě děláš hluchou a slepou, už jenom chybí, abys ze mě dělala i chromou.“ Sotva to dořekla, praštila se o topení do nohy a začala kulhat. Když jsme přišly rozesmáté na recepci, tak byli zvědaví, co se u nás v kanceláři pije, že jsme tak veselé.

S pozdravem

Lydie

Milá Lydie, tak to se vám vůbec nedivím, to jsou chvíle, kdy člověk nemůže zůstat s vážnou tváří, i kdyby chtěl

Text nebyl redakčně upraven

Reklama