Na stránkách vlasové kosmetiky Lybar probíhá krásná soutěž, které se můžete zúčastnit! Víte vše o kosmetice Lybar? Připravili jsme pro vás malé shrnutí, které by vás mohlo zajímat…

 

Každý má na styling své individuální nároky. Stylingové produkty se značkou Lybar vždy odpovídaly požadavkům a nárokům svých zákazníků na vlasový styling, nejinak je tomu

i v případě nového portfolia značky Lybar.

 

 

Celé portfolio Lybar je jasně a přehledně rozčleněno do řad podle síly tužicího efektu. Síla tuživosti je na produktech vyjádřena názvem, barvou, slovně a stupněm na stupnici tuživosti.

 

STUPNICE TUŽIVOSTI LYBAR:

6        MEGA HARD:        stylingové výrobky s nejsilnějším tužicím efektem

5        EXTRA HARD:      stylingové výrobky s extra silným tužicím efektem

5   EXTRA SHINE:        NOVINKA! stylingové výrobky s extra silným tužicím efektem +                                                    LESKEM!

4         HARD:                  stylingové výrobky se  silným tužicím efektem

3      VOLUME:            stylingové výrobky se  silným tužicím efektem pro OBJEM účesu

2     SOFT:                   stylingové výrobky s jemným tužicím efektem pro přirozený vzhled

 

Nové portfolio Lybar prošlo řadou změn. Nejviditelnější na první pohled je změna designu. Ovšem inovací prošly také receptury všech produktů, tak aby odpovídaly nejmodernějším trendům a také nárokům zákazníků Lybaru.  

 

LAKY NA VLASY

Laky Lybar – nejprodávanější laky na trhu – jsou nyní zcela inovované v duchu současných účesových i technologických trendů. Nový design obalu doplňuje i nový typ spraycapu s jemnější „spouští“ pro lepší komfort použití. Všechny aerosolové laky jsou základní velikosti 250 ml, navíc řada HARD a EXTRA HARD v plné šíři nabídky od kabelkových laků (75 ml), přes menší balení (150 ml) až po rodinné balení ve velikosti 400 ml.

Velmi úspěšné laky v netlakovém provedení jsou zařazeny do portfolia i nadále, klasikou zůstává nejprodávanější lak HARD, nově doplněn o lak EXTRA SHINE. Samozřejmě obě provedení laků též v náhradní náplni pro doplnění mechanického rozprašovače.

 

a      24hod STYLING EFEKT – nová receptura s obsahem nových typů pryskyřic zajišťuje vysokou plasticitu vytvářeného filmu na vlasech s tzv. MEMORY EFEKTEM, tedy schopností pamatovat si tvar účesu a vyšší odolnost účesu proti povětrnostním vlivům.

 

a      NOVINKOU je garantovaný obsah UV filtrů ve všech lacích. Zákaznice Lybaru už tedy nemusí volit mezi obyčejným lakem a lakem pro barvené nebo poškozené vlasy, všechny laky Lybar ve všech stupních tužení i v netlakovém provedení obsahují účinné UV filtry pro ochranu vlasů proti nepříznivým účinkům světla.

 

a      VITAMIN KOMPLEX – kombinace dobře známého vitaminu B5 (panthenol) a vitaminu E z rostlinných zdrojů byla do laků zvolena pro svůj příznivý efekt na kondici vlasové pokožky a výslednou kvalitu vlasů.

 

a      Lak EXTRA SHINE v tlakovém i netlakovém provedení obsahuje ve formulaci také účinnou látku zvyšující LESK vlasů.

 

PĚNOVÁ TUŽIDLA

Všechna tužidla Lybar, stejně jako laky, odpovídají  ekologickým nárokům výroby aerosolů. Nový design obalu tužidel doplňuje nový typ adaptéru ke kořínkům u tužidla VOLUME. Všechna tužidla řady Lybar jsou nově v základní velikosti 200 ml.

 

a      24hod STYLING EFEKT – nová receptura s obsahem nových typů pryskyřic zajišťuje vysokou plasticitu vytvářeného filmu na vlasech s tzv. MEMORY EFEKTEM, tedy schopností pamatovat si tvar účesu a vyšší odolnost účesu proti povětrnostním vlivům.

 

a      VITAMIN KOMPLEX – kombinace známého vitaminu B5 (panthenol) a vitaminu B3 byla do tužidel zvolena pro svůj příznivý efekt na kondici vlasové pokožky, hydrataci, lesk a pružnost vlasů.

 

a      Tužidlo EXTRA SHINE obsahuje ve formulaci také účinnou látku zvyšující LESK vlasů.

 

 

GELY A STYLINGOVÝ KRÉM

Nové portfolio stylingových produktů je doplněno o zcela nové stylingové gely a krém, samozřejmě v netlakovém provedení. Nový design tuboláhve u gelů doplňuje také nová základní velikost gelů 200 ml. Úplná novinka – stylingový krém je plněn do kelímku o objemu 150 ml.

 

a      Gely Lybar jsou vyráběny podle ZCELA NOVÉ receptury s obsahem moderních polymerů pro 24hod STYLING EFEKT. Užití těchto polymerů v receptuře zajišťuje, stejně jako v případě laků na vlasy, vysokou plasticitu vytvářeného filmu na vlasech s tzv. MEMORY EFEKTEM, tedy schopností pamatovat si tvar účesu.

a      Další polymery zajišťují OKAMŽITÝ TVAROVACÍ EFEKT a vysokou ODOLNOST ÚČESU proti vlhkosti a potu. Všechny gely nové řady mají jednu z nejmodernějších receptur, která zajišťuje skvělý tužicí efekt při zachování příjemného pocitu „přirozených vlasů“, bez obsahu alkoholu.

 

a      Nově je v receptuře gelů i stylingového krému obsažen i UV filtr pro ochranu všech vlasů před škodlivými účinky světla.

 

a      VITAMIN KOMPLEX – kombinace dobře známého vitaminu B5 (panthenol) a B3 byla do gelů a stylingového krému vybrána pro svůj příznivý efekt na kondici vlasové pokožky, hydrataci, lesk a pružnost vlasů.

 

a      Gel EXTRA SHINE obsahuje ve formulaci také zářivé mikročástice, které po nanesení vytváří na vlasech skutečně vysoký lesk. Není sezónním výrobkem pro období plesů, nepracuje totiž s flitry, ale s homogenizovanými mikročásticemi. Ideálně tak podpoří lesk u všech barev vlasů, v létě jej ocení také blondýnky pro zdůraznění světlých tónů slunce nebo vytvoření efektu „sluncem zesvětlených pramínků“.

 

a      Stylingový krém EXTRA HARD má „hutnější“ konzistenci než gely, je určen především pro tvarování „trendy rozcuchů“ a konečků vlasů. Jeho formulace je navíc obohacena o rostlinný vosk pro efekt opakovaného tvarování.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zkuste štěstí s Lybarem! Kromě celé řady novinek je pro Vás
připravena na stránkách Lybar krásná soutěž o zajímavé ceny.

Na výherce soutěže čeká kosmetický kufřík
plný výrobků Lybar
a dalších devět výherců odměníme dárkovým
balením s novinkami vlasového stylingu Lybar Mega Hard.


Stačí jen vyplnit údaje a odpovědět na dvě otázky, tak neváhejte
a vyzkoušejte své štěstí s Lybarem.

Soutěž již brzy končí, ale ještě máte šanci!
Soutěž běží od 25. 5. do 25. 6. 2005 na stránkách ZDE