Foto: Shutterstock

Beran
Pusťte se do úklidu. Tedy lépe řečeno do organizace vašeho obydlí. A nelekejte se toho, co vám radíme. Nemusí to být žádné galeje. Spíš se soustřeďte na uspořádání vašich věcí. Uvidíte, že vás výsledek překvapí a přinese vám jisté uspokojení.

Býk
Vesmír se na vás usmívá, slunce nabyté energií se přesouvá do vašeho znamení, což znamená, že se bude cítit báječně. Nejen, že vás přestane bolet tělo, ale i myšlenky budou mít mnohem pozitivnější nádech než před týdnem.

Blíženci
Máte se na co těšit! Tento týden bude ve znamení vztahových záležitostí. A to nejen těch milostných. Pokud stále čekáte na dořešení napjatých vztahů, momentálně máte příležitost udělat radikální rozhodnutí.

Rak
Jste otrávená a nic vás nebaví a tuto vaši náladu přenášíte i na svého partnera. Pak se také mnohem častěji stane, že dojde k menší hádkám a neshodám. Zkuste to změnit a začněte u sebe. I přesto, že je to těžké, si najděte něco, co vám bude dělat radost i v této smutné době. Tento krok bude mít vliv i na klidnější partnerství.

Lev
Vaše čichové smysly budou ostřejší více než kdy jindy. Kdyby byly otevřené obchody, byl by ideální čas na nákup nového parfému, ale… Užijte si tuto výjimečnou senzitivnost například při aromaterapii, sahejte po aromatických čajích nebo kořeních. Váš týden vám bude doslova vonět.

Panna
Nastává období změn a možná i stěhování. Peníze ubývají, a tak je na čase myslet na zadní vrátka. Nebojte se jít do něčeho nového, ať se bude jednat o byt, práci či vztah. Hvězdy stojí při vás a planeta Merkur vás ochrání.

Váhy
Nebojte se tento týden říct svůj názor. Konečně se vám možná uleví a vyjasníte si některé věci, které doma nebo v práci dělají dusno. Na konci týdne se připravte na pořádné překvapení.

Štír
V práci se vám bude dařit. Na co sáhnete, to se vám povede. Nebojte se, že by to nikdo neocenil. Ačkoliv pochvalu třeba neuslyšíte nahlas, šéf bude nadšený. Bude i dobrý čas na to, abyste začaly s nějakým novým projektem.

Střelec
Hvězdy vám budou nakloněny. Bude se vám dařit v partnerském vztahu. Partner vás příjemně překvapí. Pokud jste singl, možná se ve vašem životě konečně objeví ten pravý.

Kozoroh
V příštím týdnu se budete těšit ze šťastné události. Nebude se sice týkat konkrétně vás, ale důležitého člověka ve vašem okolí. Vzhledem k tomu, že vám na něm záleží, budete mít radost jako by šlo o vás.

Vodnář
Ve vztahu jste se v poslední době přestala snažit a váš partner to moc dobře ví. Berete ho jako samozřejmost a zapomínáte mu projevovat náklonnost. Jestli nechcete, aby hledal štěstí jinde, měla byste na svém chování zapracovat a být pozornější.

Ryby
Myslíte si, jak na ostatní vyzrajete a přelstíte je, jenže váš plán se zvrtne už v zárodku. A nakonec budete litovat, že jste se vůbec do něčeho pouštěla. Nejlepším řešením, jak z této šlamastyky ven, je se jednoduše omluvit.

Reklama