Super-prémiová skotská whisky Chivas Regal 12 potěší díky své podstatě, kterou vystihují slova luxus a neměnnost potěšení, které poskytuje svým příznivcům! Je ztělesněním extravagantního, okázalého bohatství smyslů, z něhož prýští nablýskaný modernismus. Náš tip na dárkový balíček doplňuje napínává kniha Michaela Grubera – Obratník noci.

Celým příběhem se prolíná pátrání po rituálním vrahovi, které vede daleko za hranice tohoto světa… Román Obratník noci se stává skutečným obratníkem, místem, kde se „obyčejná napínavá detektivka“ mění ve výpověď o hlubinách lidské mysli, daleko přesahujících svět našich omezených smyslů…

Více o Chivas Regal 12

Pro příznivce životního stylu
Donedávna nebylo myslitelné, aby se ze super-prémiové Chivas Regal 12 připravovaly koktejly. Nároky příznivců míchaných nápojů však míří za stále vyšší kvalitou míchaných nápojů, proto neušla jejich pozornosti ani Chivas Regal 12. V současné době se Chivas Regal stala bází (základem) luxusních variant klasických koktejlů postavených na whisky. Její stálost a neměnná kvalita je důvodem členství whisky Chivas Regal v Klubu milionářů, v žebříčku popularity zaujímá místo v první pětadvacítce nejúspěšnějších značek světa.

Pro znalce
Dvanáctiletá Chivas Regal je super-prémiová blended Scotch whisky, která se vyznačuje sladovou nasládlostí se zřetelnými stopami rašelinového kouře v chuti. Její srdce modeluje Strathisla, vysoce ceněná sladová whisky z nestaršího lihovaru na severu Skotska, jehož provoz se datuje od roku 1786. Spolu se Strathisla se podílí významně na chuti Chivas Regal také Longmorn, The Glenlivet, Glen Grant, Benriach, Caperdonich a mnohé další.

Reklama