l1.jpg
Stany jsou vyrobené podle osvědčeného vzoru jurty z nejkvalitnějšího plátna. Během vašeho outdoorového dobrodružství vám nabízejí maximální pohodlí v bezprostředním kontaktu s přírodou. Stan si můžete postavit u moře, ve vnitrozemí nebo na  horách. Naše stany poslouží však i jako dočasná základna i při venkovní párty nebo jako luxusní místo pro hosty pod hvězdným nebem.
l2.jpg
Luxus, komfort a kempování = glamping

Jižní Čechy? Podorlicko? Jeseníky? Tachovsko? Kdekoli. V přírodě, daleko od každodenních starostí a turistických davů je luxusní stanování přímo v přírodě už pár let oblíbenou formou dovolené. Noví „nomádi“ si přitom vůbec nemusejí odepírat styl, design, ani komfort – vysokou úroveň ubytování v přírodě tptiž zajistí luxusní stany Lotus Belle.
l3.jpg
Stany mají plochu až 65 m2 a zajišťují nejen dostatek prostoru, ale také přizpůsobitelný půdorys a výšku přes 2 metry – takže ve stanu lze normálně stát. Ke stanům se dodávají na míru vyrobené kokosové koberce nebo dřevěné podlahy z masivního dřeva. K dalším doplňkům patří speciálně konstruovaná kamna, solární moduly a osvětlení.
Pro romantiky tělem i duší je zde model „Stargazer“, v němž v leže na (polním) lůžku můžete přes průhlednou střechu v noci obdivovat hvězdné nebe.
l4.jpg

Letní obydlí s plátěnou střechou pro deluxe glamping

Stan Lotus Bell se vejde do malého kufru, postavíte jej ani ne za hodinu a stojí už od 2 100 eur. Poslouží vám však nejen jako dokonalý příbytek na cestách, ale také jako zahradní altán nebo jako prázdninová základna u vody.
l5.jpg
Letní obydlí s plátěnou střechou se snadno čistí, je zcela odolné proti vodě, větru i ohni. Stan je vyrobený z vysoce kvalitního plátna o gramáži 360 g/m2). Proto se hodí pro trvalé umístění na jednom místě. Stavbu, upevnění i demontáž na různých akcích může na přání provést též servisní tým firmy Lotus Belle. 
l6.jpg

608fdbdd0c8a3obrazek.pngO firmě Lotus Belle:
Společnost Lotus Belle založila v roce 2012 anglická designérka Harriet Seddon a je předním dodavatelem vysoce kvalitních glampingových stanů. Nabídka Lotus Belle je určená jak pro firemní, tak pro soukromou klientelu, a také pro provozovatele glampingů i klasických kempů. Mimo to pronajímá stany na festivaly, sportovní akce, svatby, oslavy a další akce.
Generálním zástupcem pro celou Evropskou unii je firma Glampingwelt GmbH. Založila ji Liese Gritsch, která se narodila poblíž Neziderského jezera. Firma sídlí ve Vídni.

Reklama