Symfonie elegantního designu, skleněné krásy a lahodného nápoje

sodastreamPředstavujeme vám nový model výrobníku sody SodaStream Crystal a jeho dokonalý, nadčasový design umocněný křišťálovou čistotou skleněné karafy. Pozvěte do své domácnosti inovativní technologii, ukrytou v luxusní eleganci a nechte své smysly hýčkat nejen požitkem z čerstvě naperleného osvěžujícího nápoje, ale i krásou. Vychutnejte si harmonii tvarů, která v sobě skrývá překvapení v podobě skleněné karafy. Precizně zpracovaná skleněná nádoba se bezpochyby rychle zabydlí na vašem jídelním stole.

Vynikající design a ekologický rozměr modelu SodaStream Crystal ocenila také porota složená z předních světových designérů, kteří každoročně rozhodují o udělení prestižní ceny Green GOOD DESIGN™ Award. Crystal získal tuto cenu za rok 2010 a obstál tak v tvrdé konkurenci tisíců přihlášených produktů z více než 45 zemí světa.

Na výběr máte ze dvou barevných provedení: Red/Silver a Titan/Silver. Pořiďte si SodaStream Crystal a dejte chuti styl.

SodaStream Crystal je nyní v dostání v maloobchodní síti za cenu 2990 Kč.

Čistá krása nejen v kuchyni

Kuchyně jsou dnes elegantním a reprezentativním prostorem. Není proto divu, že výběru vybavení kuchyně věnujeme velkou pozornost. Vybíráme kvalitní materiály, ladíme barvy a řešíme každý detail. Péči věnujeme i spotřebičům, které rozehranou symfonii krásy a designu dotváří. Jednoduchý design a nadčasové provedení oceněného výrobníku SodaStream Crystal z ušlechtilé nerezové oceli vhodně doplní každý interiér. Milujete-li červené detaily, potěší vás provedení Red/Silver. Chcete-li elegantní klasiku, máme pro vás řešení v podobě modelu Titan/Silver.

Co se skrývá v Crystalu?

Čisté linie SodaStream Crystal se rychle stanou ozdobou kuchyně, kde si v jeho společnosti budete připravovat oblíbený perlivý nápoj. Pozornost však upoutá zejména skleněná karafa, která je během přípravy sodovky ukryta ve výrobníku a rozhodně si zaslouží spatřit světlo světa. Bude součástí stylově prostřeného stolu, čekajícího na hosty, i stolu pracovního. Již v minulosti byly křišťálové poháry symbolem elegance a luxusu, dnes tvoří nezbytnou součást moderní domácnosti.

Jak to funguje?

sodastreamJak tedy vytvořit z čerstvé kohoutkové vody svěží sodovku nebo báječnou limonádu? Jednoduše. Nechte chvíli vodu odtéci a naplňte skleněnou karafu po rysku. Jednoduchým otočením páčky ve střední části výrobníku vysunete jeho horní polovinu, karafu do něj vložíte a otočíte páčkou zpět. Potom už stačí jen stisknout tlačítko a bublinky mohou letět vzhůru. S každým stiskem rozperlíte váš nápoj o další bublinky. Svěží chuť může dát vašemu nápoji plátek citronu nebo limetky. Výraznější chuť pak vaše nápoje získají s originálními sirupy SodaStream. Vybírat můžete z rozmanité palety chutí a jistě najdete tu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Rozehrajte symfonii vašich chuťových pohárků se SodaStream Crystal.

Reklama