Že jste o nich ještě neslyšeli? O hodně přicházíte!

Výjimečné, noblesní, ojedinělé
5b9ba4de6b016obrazek.png

Nemusíte být nutně parfémovým znalcem, abyste ocenili originalitu a výjimečnost niche parfémů. Jakmile jednou vyzkoušíte některou z vůní patřících do skupiny tzv. niche parfémů, již nebudete chtít nikdy vonět ničím jiným. Aktuální trendovost či masová poptávka, to není nic co by ovlivňovalo tyto skvosty. Niche vůně se zcela vymykají hlavnímu proudu a jsou takovou „haute couture“ parfémového průmyslu. Osobité, nevšední, originální. Jen těžko je připodobníme k některé z mainstreamových vůní běžně dostupných v parfumériích. V nabídce je mají pouze specializované módní domy, online parfumerie Elnino.cz se však takovými skvosty může ve své nabídce pyšnit také.

Ruční výroba a vzácné přísady
5b9ba4d1c08f5obrazek.png

I vy můžete okusit nefalšovaný luxus na vlastní kůži. Díky čemu jsou tyto vůně tak výjimečné? Ojedinělé niche parfémy se vyrábějí vždy jen v omezeném množství, kdy se při výrobě klade důraz ideálně na ruční zpracování. Nejušlechtilejší a nejvzácnější složky z nejzazších koutů světa jakými jsou třeba oud z Laosu, pravá ambra či kosatce z Grasse tvoří tato malá umělecká dílka, ve kterých levné, syntetizované látky nenajdete. Pořizovací cena takového parfému je tedy logicky výrazně vyšší než u běžných značek. Vytříbená a odvážná kompozice se vám ale odvděčí mimořádnou, dlouhotrvající vůní, která vám vydrží roky.

Poznejte jedinečné příběhy vůní
5b9ba4e922489obrazek.png

Vůně v nás probouzejí nejhlubší vzpomínky, ovlivňují naši náladu a v neposlední řadě výrazně ovlivňují náš vkus. V každé vůni nalezneme osobitý příběh, který v sobě ukrývá tradice, prožitky a mnohaleté zkušenosti jednotlivých parfémových domů. Než spatří světlo světa nový niche parfém, může tak uběhnout i celé desetiletí. Luxusní flakóny zpracované tradičními postupy, fenomenální výdrž a unisex vůně, které pomáhají bořit zažité hranice mezi dámskou a pánskou vůní. V bohaté nabídce tradiční parfumerie Elnino.cz objevíte nejen orientální krásky Amouage, ale desítky dalších niche značek jako jsou třeba vintage vůně Penhaligon´s, osobité příběhy vůní Serge Lutens či kolekce parfémů Armani Privé. Chcete-li se odlišit, otevírá se vám tak možnost dopřát si kapku nefalšovaného luxusu za více než přijatelné ceny.

Reklama