Luxusní prémiové oleje pro regeneraci vlasů  

Vlasy jsou jednou z nejcennějších předností každé ženy a zaslouží si tu nejlepší péči. Gliss Kur, odborník na vlasovou regeneraci, představuje novou řadu Gliss Kur premiových olejů. Zahrnuje luxusní prémiové vlasové oleje s inovativními přísadami té nejvyšší kvality, které vlasům přinášejí mnoho výhod. Pro intenzivní regeneraci všech typů vlasů je určen zázračný pomocník Gliss Kur Olejová esence 6 v 1.  Vlasy mdlé a bez lesku přivítají přípravek Gliss Kur Million Gloss Crystal Oil. Nové vlasové oleje se vyznačují vícero způsoby používání a díky stylovému obalu ve dvou různých barvách upoutají zaslouženou pozornost.

Gliss Kur

Nová řada Gliss Kur Premium Oils obsahuje prémiové olejové přípravky té nejvyšší kvality, jež vlasům přinášejí intenzivní péči a ochranu a nabízejí širokou škálu možností použití.

Gliss Kur Olejová esence 6 v 1

Tento přípravek představuje relaxaci 6 v 1 pro luxusní vlasovou péči. Gliss Kur Olejová esence 6 v 1 je skutečně multifunkčním pomocníkem vhodným pro všechny typy vlasů. Kombinace luxusních ingrediencí, k nimž patří cenný arganový olej, marulový olej, olej z plodů pequi a olej z květů tiaré, přináší šest skvělých výhod: intenzivně pečuje o vlasy a chrání je proti působení horkého vzduchu při upravování, dále působí proti krepatění a lámavosti vlasů, čímž jim dodává zdravý vzhled a hebkost na dotek. Zároveň jsou vlasy díky tomuto přípravku okamžitě poddajnější a méně náchylné k třepení konečků.

Gliss Kur Million Gloss Crystal Oil  

Díky této novince mohou mdlé vlasy bez lesku získat oslnivý lesk. Složení s koncentrovaným elixírem vlasům dodá zářivý lesk a třpytivé odlesky. Při pravidelném používání se povrch vlasů zacelí, a vlasy tak dlouhodobě získají zářivý vzhled a trvalý lesk.

Jak lze oleje používat?

Oba oleje nové řady Gliss Kur Premium Oils lze používat různými způsoby. Například před umytím jako ochranu vlasové struktury, vmíchat do šamponu během mytí pro intenzivní péči v jednom jediném kroku, vmasírovat do vlhkých vlasů coby bezoplachovou péči po umytí, nebo nanést na suché vlasy pro více lesku a ochranu před krepatěním. Nabízejí tak vašim vlasům mnoho výhod, jakož i mnoho různých způsobů použití.

Gliss kur

Portfolio řady Gliss Kur Premium Oils:

  • Gliss Kur Olejová esence 6 v 1 – DMOC 199 Kč
  • Gliss Kur Million Gloss Crystal Oil – DMOC 199 Kč

Nová řada Gliss Kur Premium Oils se na pultech obchodů objeví v lednu 2014.

Značka Gliss Kur je skutečný expert na vlasovou regeneraci. Nabízí řešení na míru, která dokážou chránit a regenerovat i velmi poškozené a namáhané vlasy. Inovativní technologie regenerují vlasovou strukturu hluboko uvnitř ve vlasovém jádru a vysoce kvalitní přísady obnovují jejich zdraví a lesk, dokonce i jsou-li vážně poškozené a mdlé. Zároveň je také chrání před škodlivými vnějšími vlivy.

Reklama