V dnešní době si více než kdy jindy rozmýšlíme, za co utratíme peníze. A tak se při pravidelném týdenním nákupu v supermarketu rozhlížíme, kde bychom mohli ušetřit. Na druhou stranu ale občas trochu toho rozmazlování potřebujeme. Dobrým řešením pro všechny je novinka značky Rex od společnosti Henkel ČR. Tato úspěšná řada pracích prostředků právě uvádí na trh novou limitovanou edici pracích gelů - Rex orchidej & ametyst a Rex lotos & safír, jejichž vůně dodají vašemu prádlu nádech luxusu.

rexUnikátní prací gely této limitované edice vás doslova nadchnou nejen svými exotickými vůněmi, ale i příslibem luxusu, který jim dodávají vzácné drahokamy - safír a ametyst. Svým složením se tak přípravky Rex orchidej & ametyst a Rex lotos & safír nechaly inspirovat špičkovými prémiovými značkami pracích prostředků.

Opojná květinová vůně pracího gelu Rex lotos & safír vyniká jedinečnou kombinací jemné, tajemné vůně exotického lotosu a šťavnaté chuti citrusových plodů s pižmovými podtóny cedrového dřeva. Z čerstvě vypraného prádla na vás zároveň dýchne okouzlující lotos a luxus jiskřivě modrého safíru.

rexRex orchidej & ametyst čerpá inspiraci z elegantní vůně vzácných orchidejí a přepychového fialového ametystu, který uznávají všichni znalci drahokamů na celém světě. Klasická jemná vůně je přitom v současnosti velmi moderní. Přípravek tak dodá při praní vašemu oblečení luxusní svěžest a dokonalou čistotu, jež vám pozvedne náladu.

Obě atraktivní varianty limitované edice gelů Rex vycházejí z posledních trendů moderního praní ve Spojených státech a západní Evropě. Gely jsou totiž pracími prostředky budoucnosti. Hlavním důvodem je výhodný poměr kvality a ceny a zaručené vynikající výsledky. A prací gely značky Rex od společnosti Henkel jsou osvědčenou špičkou v ekonomickém segmentu trhu pracích prostředků.

Gely značky Rex se skrývají v atraktivních lahvích s anatomicky tvarovaným uchem, takže manipulace s nimi je velmi jednoduchá. Atraktivní obal navíc dokonale odráží luxus této limitované edice gelů - nápadné obrázky vzácných drahokamů a křehkých květů orchidejí a lotosu určitě rozjasní váš den. A přitom vám nabízí kvalitu za cenu, kterou si může dovolit každá domácnost.

Limitovaná edice Rex lotos & safír a Rex orchidej & ametyst je k dostání v nádherných 1,5l lahvích za DMOC 89 Kč a 3 l lahvích za doporučenou cenu 169 Kč.

Reklama