5d95e37d42cf2obrazek.png
Bref se inspiroval posledními trendy v oblasti vůní a představuje zcela nové prémiové WC bloky Bref De Luxe. Provoňte celou domácnost neodolatelnou vůní cedrového dřeva, jasmínu či bergamotu a zároveň uchovejte vaši toaletu déle čistou a svěží.
Parfém každého tuhého WC bloku Bref De Luxe se skládá ze tří částí – hlava, srdce, základ. Hlava parfému (vysoké tóny) utváří první dojem, a proto je na ni kladen největší důraz. Srdce parfému se otevírá až po odeznění hlavy a základem každého parfému (nízké tóny) jsou takové látky, které vyprchávají velmi pozvolna. Z intenzivní vůně nových WC bloků Bref De Luxe se tedy můžete radovat ještě déle.

Kromě své neodolatelné vůně bojuje Bref De Luxe účinně proti vodnímu kameni a vytváří aktivní pěnu, která vaši toaletu důkladně vyčistí a udržuje déle čistou a svěží. Stejně jako předchozí řada Bref ProNature, i tato novinka má košíček vyrobený z recyklovaných plastů. Větší část obalu WC bloku je recyklovaná i recyklovatelná.
5d95e3513a1c8obrazek.png

Tato novinka je k dispozici ve třech vonných provedeních s prvky jasmínu, papáji, orchideje, cedrového dřeva, bergamotu nebo zázvoru:

  • Lovely Jasmine
  • Magic Moonflower
  • Delicate Magnolia

Nové prémiové WC bloky Bref De Luxe jsou k dostání v obchodech ve velikostech Single / Duo / Trio. Doporučená cena za single provedení je 109 Kč.
5d95e3d992feeobrazek.png

Reklama