Díky tomu umožňují cílenou péči o pleť s okamžitým i dlouhodobým efektem. Tyto novinky rozšiřují prémiovou řadu Pink Diamond, která dodává pleti nádech opravdového luxusu, obsahuje totiž skutečný diamantový prášek odrážející paprsky dopadající na pokožku do několika různých směrů. Způsobuje tak rozptyl světla, který rozjasňuje a prosvětluje pokožku – a to bez nepřirozeného třpytivého efektu. Rozostřuje nedokonalosti a dodává přirozený jas.

rete.jpg

Rodial Pink Diamond Retinol Pads regenerační a vyhlazující polštářky s retinolem

622a00a979f2cblobid0.jpgRegenerační a vyhlazující polštářky s retinolem jsou inspirované oblíbenými rozjasňujícími polštářky Rodial omlazujícími a zdokonalujícími pleť jediným tahem. Polštářky jsou napuštěny vyhlazujícím komplexem retinolu, kyseliny hyaluronové a niacinamidu. V průběhu noci pleť regenerují, obnovují a zmírňují tak vrásky i rozšířené póry. Viditelně pleť hydratují, vyhlazují a rozjasňují, dodávají ji mladistvější vzhled. Jednoduše si polštářkem jemně namasírujete obličej i krk a necháte látky vstřebat.

Polštářky jsou napuštěny omlazujícím komplexem s postupně se uvolňujícím retinolem. Ten působí během spánku a prokazatelně obnovuje a vyhlazuje povrch pleti, zmírňuje veškeré projevy stárnutí – pigmentové skvrny, vrásky i hrubší texturu pokožky. Dodává mladistvý a dokonale čistý vzhled. Kyselina hyaluronová na sebe váže velké množství vody a viditelně vyplňuje vrásky a jemné linky, současně pleti poskytuje dlouhotrvající hydrataci. Niacinamid zjemňuje póry a napomáhá vytvořit zdravou kožní bariéru.

Polštářky jsou vyrobeny ze 100% rostlinných materiálů a jsou plně rozložitelné. Neobsahují parabeny, sulfáty a silikony. Cena je 1 390 Kč.

Rodial Pink Diamond Retinol Overnight Gel vyhlazující noční gel s retinolem

rete2.jpgPředstavuje must-have pro unavenou a matnou pleť bez života. Lehký noční gelový krém obsahuje účinnou kombinaci retinolu, vitaminu C a niacinamidu, která podporuje buněčnou obnovu během spánku a pleť viditelně transformuje. Peptidový komplex podporující tvorbu kolagenu pokožku zpevňuje. Texturu a vzhled pleti zdokonaluje retinol, který přirozeně exfoliuje pleť a zmírňuje veškeré projevy stárnutí – vrásky, póry i pigmentové skvrny. Vitamin C pleť rozjasňuje a nabíjí energií, zatímco niacinamid sjednocuje její tón a podporuje kožní bariéru. Příjemně chladivé složení pokožku zklidňuje a zanechává ji mladistvou a rozjasněnou. Probudíte se s krásnější a hladší bez viditelných vrásek, pórů a pigmentových skvrn. Gel neobsahuje parabeny, sulfáty a silikony. Cena je 2 190 Kč.

Oba výrobky stejně jako další kosmetické produkty Rodial zakoupíte na www.aurio.cz
622a006d13b88obrazek.png

Reklama