Obcházíte výkladní skříně a hledáte opravdu originální šperk, který nemá nikdo jiný? Máte ráda styl a výjimečnost? Pak právě pro vás je tu unikátní novinka – skládací prsten.

Šperkaři dostali opravdu skvělý nápad, nebo si možná jen chtěli ušetřit práci, v každém případě zřejmě našli způsob, jak uspokojit i tu nejnáročnější a nejvybíravější ženu. Základem nového šperku je jednoduchý prsten z bílého, žlutého či růžového zlata, do něhož je vsazen drahý kámen různého tvaru a velikosti.

 

V bohaté kolekci více než patnácti vzácných kamenů najdete polodrahokamy jako ametyst, citrín, periodit, růženín či turmalín, ale i granát, safír, topaz či zirkon. Nebo snad prahnete po nejvzácnějším z nich, po diamantu? A pak už záleží jen na vás, na vašem vkusu, rozpoložení či příležitosti, podle kterých budete barvy a tvary kombinovat a jak si s jednotlivými prstýnky na svých prstech pohrajete.

 

Originální skládací prsteny na vás čekají u specializovaných prodejců klenotů s výhradním zastoupením značky ALO jewelery. Dostane se vám tu profesionálního poradenství, nechybí ani pravidelný servis a péče o vaše vybrané šperky.

 

 

 

Reklama