Prémiová skotská whisky Chivas Regal 12 potěší díky své podstatě, kterou vystihují slova luxus a neměnnost potěšení, které poskytuje svým příznivcům!

 

Jméno Chivas budiž synonymem dokonalosti

Bratři Chivasové byli dvorní dodavatelé whisky pro Její Veličenstvo britskou královnu Viktorii. Svůj příběh začali psát už v roce 1801. Dnes společnost Chivas Brother disponuje největší zásobou zrajících whisky, z nichž čerpá pro dosažení stále stejně jemné, plné, lehce ovocné chuti.

 

Chivas Regal 12

Samotná značka Chivas Regal se zrodila v roce 1909 a řadí se dosuperprémiového segmentu mezi delikátní blended whisky. Chivas Regal 12 se stále vyrábí podle původní receptury a zraje v dubových sudech po dobu minimálně 12 let. Za svou vytříbenou jemnou chuť vděčí Chivas Regal čtyřiceti nejlepším single malt whisky, které jí dodávají nezaměnitelný punc a charakter. To je Chivas Regal!

Dvanáctiletá Chivas Regal je prémiová blended Scotch whisky, která se vyznačuje sladovou nasládlostí se zřetelnými stopami rašelinového kouře v chuti. Její srdce modeluje Strathisla, vysoce ceněná sladová whisky z nestaršího lihovaru na severu Skotska, jehož provoz se datuje od roku 1786. Spolu se Strathisla se podílí významně na chuti Chivas Regal také Longmorn, The Glenlivet, Glen Grant, Benriach, Caperdonich a mnohé další.

 

 

„Jsem hrdý na to, že každou lahev výsledného unikátního nápoje mohu opatřit svými iniciálami a podpisem,” říká Colin Scott Master Blender Chivas Brothers

 

Prémiová skotská whisky Chivas Regal 12 potěší díky své podstatě, kterou vystihují slova luxus a neměnnost potěšení, které poskytuje svým příznivcům!

 

Pro příznivce životního stylu

Její stálost a neměnná kvalita je důvodem členství whisky Chivas Regal v Klubu milionářů, v žebříčku popularity zaujímá místo v první pětadvacítce nejúspěšnějších značek světa.

 

Značka Chivas Regal pro všechny z vás, které chtějí opravdu luxusní a hlavně originální dárek, připravila na letošní Vánoce skvělý dárek v podobě - personifikované láhve.

Exklusivní dárek v podobě 12leté Chivas Regal v personifikované láhvi.
Obdaruje svého obchodního partnera, kolegu, přítele nebo příbuzného personifikovanou lahví prémiové skotské whisky Chivas Regal 12.

 

Všechny informace o značce Chivas a o hitu letošní sezony „12leté Chivas Regal v personifikované láhvi“ najdete na stránkách Jan Becher.cz ZDE.

 

Pokud se chcete dozvědět více o nejjemnější whisky Chivas Regal, navštivte stránky www.chivas.cz

Reklama