Dopřejte si kvalitní ručníky Matějovský ve svěžích barvách.

Po koupeli se každý těší na zabalení do huňatého a hebkého ručníku, který mu poskytne ten pravý komfort. Nová kolekce luxusních ručníků Matějovský s příměsí bambusu nebo modalu se stane ozdobou každé koupelny. Bílá v kombinaci s příjemnými tóny svěží zelené, přírodní béžové či elegantní červené koupelnu rozzáří a dodá jí pokaždé jiný ráz. Vynikající vlastnosti a jejich kvalitní provedení zaručí, že vám vydrží na hodně dlouhou dobu.

ručník

Luxusní bambusové a modalové ručníky jsou výjimečné díky jejich vlastnostem

ručníkBambusové ručníky mají výborné vlastnosti, kterým přijdete rychle na chuť. Jsou hebké na dotek, skvěle sají vlhkost a rychle odpařují vodu. Jedná se o nejluxusnější materiál, který si v současnosti můžete dopřát. Díky jejich vysoké odolnosti a antibakteriálním vlastnostem jsou zvláště oblíbené mezi sportovci. Navíc ručníky Matějovský splňují vysoké nároky na gramáž ručníku (550 g/m2), můžete tak od nich očekávat skutečně jen tu nejvyšší kvalitu. Všechny ručníky i osušky se mohou pochlubit pevným tkaným okrajem, díky kterému drží tvar a jen tak se nevytáhnou.

Další novinkou mezi materiály je kombinace bavlny a modalu. Modal absorbuje až o 50 procent více vlhkosti než samotná bavlna, je měkčí a hebčí na omak. Navíc zajistí, že barvy ručníků budou stále sytě barevné, a to i po opakovaném praní.

V nabídce je mnoho barevných kombinací, díky kterým můžete v koupelně vytvořit pokaždé jinou atmosféru. Ručníky a osušky jsou k dostání na e-shopu společnosti Matějovský za cenu od 240 korun za ručník a 420 korun za osušku.  

Základem je správná péče o ručníky

ručníkTextové pole: Matějovský-ručníky: bambusový ručník a osuška Roma bordo-šedáJak se o ručníky správně starat, aby vydržely co nejdéle jako nové a vy jste se z nich mohla dlouho těšit? Až si příště přinesete domů nové ručníky, věřte výrobci a při prvním praní dodržte teplotu, kterou vám doporučuje. Jen tak zabráníte tomu, aby z ručníku nevisely nevzhledné cáry nití, kterých se budete jen horko těžko zbavovat. U množství pracího prášku rozhodně neplatí pravidlo „čím více, tím lépe“. Pokud použijete prášku příliš, vaše ručníky budou na dotek tuhé, nepříjemné a po koupeli vás spíše poškrábou, než pohladí. Jste zvyklá používat aviváž, protože máte ráda, když ručníky hezky voní? Chyba! Použitím aviváže se ucpávají jejich póry, ručníky pak déle schnou a hůře sají vodu. Pokud chcete, aby ručníky měly dlouho sytou barvu, zapomeňte na jejich žehlení. Nejen, že si ušetříte práci, ale budete se moci déle těšit z jejich zářivého vzhledu.

Gramáž ručníku jako spolehlivý ukazatel kvality

O kvalitě ručníku hodně napoví jeho gramáž. Pokud stojíte ve vaší koupelně o ručníky, které dlouho vydrží jako nové a budou příjemné na dotek, rozhodně vybírejte ty s gramáží od 500g/m2. Platí, že čím je vyšší gramáž, tím kvalitnější ručník bude.

ručník

Kompletní kolekci ručníků Matějovský naleznete na webových stránkách:
www.matejovsky-rucniky.cz.

Reklama