Je hodně takových lidí, kteří rádi soutěží a luští křížovky. I čtenářka s nickem DCOLGA nám o tom napsala příspěvek.

Tak přeju, ať brzy vyhrajete něco velkého. Třeba v našem magazínu!


Hezké zasněžené ráno,

a taky hezké téma na zamyšlení. Tak jsem se zamyslela nad svými závislostmi. Nemůžu říct, že bych byla závislá na kávě, i když ji celý den nemám, tak mi chybí, ale můžu bez ní existovat. To už větší závislost mám na čaji, hlavně zeleném nebo bylinkovém. Taková čokoládička - ledové kaštany nebo studentská pečeť - nikdy nepohrdnu. Sledování různých slevových akcí mě taky nenechává úplně klidnou.

Ale jako svou závislost musím přiznat luštění křížovek, sudoku a různé soutěže. Kupuji si denně minimálně 1 časopis s křížovkami, články v časopisech většinou ani nečtu a křížovky luštím převážně jen řádky a sloupečky, z kterých mi vyjde tajenka. Jiné je to u číselných křížovek, tam mě to donutí vyluštit celou křížovku. A hned jak mám vyluštěno, tak odesílám.

Taky vystřihuji různé kupony, „áčka“, čárové kódy,... a posílám a soutěžím.

Občas něco vyhraju, to mám pak radost. Ale takové štěstí, že bych na tom zbohatla rozhodně nemám. Tato má závislost „leze dost do peněz“, ale která závislost ne. Zase si říkám, že kdybych denně vykouřila krabičku cigaret, bylo by to dražší a navíc bych si ničila zdraví.

Takže radši nebudu kouřit, ale budu luštit křížovky, namáhat si mozek a šetřit své plíce.

Všem závislákům na čemkoli přeji hezký den

DCOLGA

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Podělte se s námi o vaše závislosti! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE. Příspěvky posílejte dnes 21. 2. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ZÁVISLOSTI

kafe

Reklama