Luštěniny byly již pro starověké národy nezbytnou součástí jídelníčku. Není se vůbec čemu divit, jsou totiž velmi bohaté na bílkoviny, vlákninu, minerály i vitamíny a navíc mají i nízký obsah tuků. Pokud si chcete pochutnat a zároveň udělat něco pro své zdraví, vyzkoušejte Luštěninové směsi Lagris, ze kterých připravíte spoustu rozličných pokrmů.

LagrisLuštěniny obsahují důležité zdroje rostlinných bílkovin s velkým množstvím vlákniny a s výjimkou sóji i minimem tuků. Vláknina je velmi důležitá pro správnou funkci střev a má pozitivní vliv při redukci váhy. Navíc mají nízký glykemický index, což znamená, že zasytí na dlouhou dobu. Pravidelná konzumace luštěnin vás díky obsahu antioxidantů také ochrání před civilizačními chorobami. Luštěniny obsahují i velké množství vitamínů a minerálů, především vitamín B, jehož nedostatek má za následek únavu, padání vlasů, nespavost, podrážděnost, apod. 

Nyní si můžete pochutnat na různých kombinacích luštěnin – Premium a Racio značky Lagris od společnosti Podravka.

V luštěninové směsi prémium najdete hned sedm různých druhů luštěnin - několik Lagrisdruhů fazolí, hrách, sóju a cizrnu. Díky svému složení a rozmanitosti jednotlivých luštěninových bobů je tato směs ideální volbou do nejrůznějších svěžích luštěninových salátů, skvělá je pak i jako samostatná luštěninová příloha. Při delším vaření ji lze použít také jako základ pomazánek nebo jako zdravé zpestření zeleninových polévek.

Doporučená maloobchodní cena Luštěninové směsi prémium Lagris  29,90 Kč / 500 g.

Luštěninová směs racio obsahuje kombinaci pečlivě vybraných luštěnin a surovin z řady racionální výživy. V balení naleznete šest různých druhů surovin, např. hrách, pohanka, kroupy a čočka.  Luštěninová směs racio má široké využití. Oceníte ji zejména jako základ hrstkových polévek nebo při zahušťování mletých mas či karbanátků. Lze z ní stejně dobře připravit i luštěninové kaše, pyré nebo pomazánku.

Lagris

Doporučená maloobchodní cena Luštěninové směsi racio Lagris  26,90 Kč / 500 g.

Reklama