Další příspěvek je od čtenářky s nickem LudPa, a abychom nepohoršovaly, zvolila jsem přece jen jiný titulek :)Vysvětlení níže.

Hezký den přeju,
můj článek by se asi mohl jmenovat On mi ji líže, ale nevím, jestli by to nevzbudilo vlnu pohoršení, možná vymyslíte příhodnější název.

Tak tedy. Stalo se to o prázdninách. Dcera vyrazila se spolužáky na koupaliště.Nebylo to poprvé,ale se spolužáky naposledy, protože zrovna ukončili devátou třídu.Byly jsme domluvené, že po uzavření koupaliště dorazí hned domů.Zabalila si potřebné věci a mezi dveřmi mi sdělila: „ Vím, budu dávat pozor, budu se mazat, budu hodně pít a chovat se slušně, tak čau“. A byla fuč.

Ještě zdaleka nebyla hodina určená k uzavření koupaliště a byla zpátky.“Asi jsem se trochu spálila, „ sdělila mi. „Tak ukaž!“ Její trochu znamenalo svítící rudou záři nad Kladnem.“Neboj, něco s tím provedeme, jdi se osprchovat a já něco vymyslím.“ V obýváku jsem položila na zem prostěradlo a v kuchyni smíchala dva bílé jogurty a jeden tvaroh. Dceři jsem nařídila lehnout na břicho a spálená záda a ruce jsem jí pečlivě natřela. Libovala si, že to příjemně chladí a za chvíli usnula. Postavila jsem vedle ní vlažný čaj a odešla.

Bohužel jsem taky zdřímla a probudil mě jekot.“Mamííííí, on mi ji líže.“ „Kristova noho,“ srdce mi bušilo, v hlavě to šrotovalo, koho to dcera pustila k nám domů, zatím co jsem spala.Vletěla jsem do obýváku.Nad mou dcerou stál náš pes a olizoval jí ruku.Dcera se hihňala, že to šimrá a já jsem se začala smát taky. Když jsem to později vykládala manželovi, museli si sousedé myslet, že je u nás na návštěvě Burian i s Werichem, jak se řechtal.

Nejhůř ale dopadl náš pejsek, měl průjem dva dny.

Tak si na sluníčko dávejte pozor.

LudPa

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

__________________

No řeknu Vám, maličko mě v úvodu zamrazilo, že jste si asi spletla téma, ale vše vysvětleno)) Jen obdivuji apetit vašeho pejska, že mu tak chutná jogurt a tvaroh :)
Děkuji, že jste napsala a pozdravujte dcerku
Saša

Téma dne 9. 7. 2012: Spálení od sluníčka

  • Napište nám vyzkoušené „babské recepty“ na spálenou kůži
  • Také přidejte historku, kdy jste se „naposledy“ spálila od sluníčka
  • A kdy a kde?
  • Natíráte se opalovacím krémem, nebo na to s prominutím „kašlete“?
  • Anebo možná patříte k těm šťastným, které se „nikdy“ nespálily, o to více důvodu napsat a poradit, jak to děláte.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží pěkný dárek: luxusní přípravek na opalování a po opalování od firmy Garnier

kr

Reklama