Sobota nahoře bez se učil na manželce masírovat.

Luděk Sobota (64) si přibral k herectví a psaní knih další profesi. Učí se masírovat. Pod trpělivým dohledem profesionálních thajských masérek proniká do tajů tohoto řemesla. Jako figurantka mu slouží manželka Adriena, která nám potvrdila, že Luděk dělá ve svém novém oboru velké pokroky.

„Samozřejmě že i já sám se pravidelně nechávám zdejšími dámami zpracovávat, je to skvělý relax a tělíčko si po takové důkladné kúře jen lebedí,“ slastně vysvětlil Sobota, který si do masérského studia pozval i kolegyně herečku Janu Švandovou a zpěvačku Petru Černockou.

Když jim chtěl názorně předvést, co se již naučil, a začal pozvolna z dam sundávat svršky, obě jedním hlasem řekly NE. „Ne, že bychom Luďkovi nevěřili, že je zdatným masérem, ale je to spíš komik a bavič než odborný léčitel, a tak raději dáme přece jen přednost zdejším thajským pracovnicím,“ kategoricky službu odmítly obě umělkyně.

A tak Luďkovi nezbylo, než se opět vyřádit na manželce a pak se nechat zmasírovat odbornicí. „Beru to i jako součást tréninku na oslavu svých pětašedesátých narozenin, které mám 27. května. Musím být totiž absolutně fit, protože se chystá velká trachtace, kde budu nejen slavit jubileum, ale pokřtím i svoji novou knížku, vydám cédéčko a prý dostanu i zlatou desku. Je toho moc najednou, a tak opotřebované tělíčko prostě musím zušlechťovat,“ dodal Luděk Sobota.

Nechala byste se namasírovat od Luďka Soboty?

Reklama