Jak natáčení filmu může zachránit váš sexuální život? Snadno - pokud se jmenujete Lucy Liu. Herečka právě se svými kolegyněmi, Cameron Diaz a Drew Barrymoore představuje svůj nový film - Charlieho andílci - na plný pecky.

Film má podle Lucy už teď velký úspěch a co víc - konečně se jí přestali bát muži. Herečka totiž tvrdí, že když před časem hrála "tu mrchu" Ling ze seriálu Ally McBealová, muži z ní měli strach. "To se ale teď změnilo," raduje se Liu.

Nová postava - jeden andílků - Alex Mundayová působí na mužské diváky prý tak mile a sympaticky, že to snad ani není pravda. "Dokud jsem byla prostě jen 'Ling', muži mě na schůzky nezvali. Teď, co jsem 'Alex', je to každou chvíli," raduje se herečka.

Rolí arogantní a zlomyslné právničky v Ally McBealové prý lidé získali špatný dojem, že je Lucy taková i v běžném životě. Jak herečka řekla, pobavilo jí to, ale zároveň i vyděsilo, kolik lidí je schopno uvěřit televizi a nedělat mezi postavou herce a seriálové postavy rozdíl. "Lidé by se měli naučit, že mezi hercem a filmovou postavou je často velmi podstatný rozdíl. No, ale když mi to uvěřili, jsem asi opravdu dobrá herečka, ne?" usmívá se Lucy.

Role v Charlieho andílcích jí prý v její pošramocené imagi z Ally McBealové může jenom pomoci. "Nejen, že se mě muži už nebojí někam pozvat nebo se se mnou jen tak bavit, ale i reportéři přicházejí na rozhovory se mnou méně 'vyplašení¨", dodává Liu.  

     
Reklama