Dobré ránko! Je léto, sluníčko nám krásně svítí, skoro všichni se opalují. Taky bych šla, ale už odmala mám problém se opálit. Vždy ať použiji sebelepší opalovací krém, se spálím.  Nejvíce to odnesou nohy, ramena a záda. Nejlepší je vždy hláška mého manžela: ,, A proč ses pořádně nenamazala? Teď tu budeš vzdychat celou noc, že tě to pálí." To mám vždycky chuť poslat ho někam. Takže když už jdu k vodě, zalezu si pod nejbližší strom a jen tiše závidím ostatním, kteří se tak hezky opálí do hněda.

Solárka a podobná zařízení jsem raději nezkoušela, ale mám jednu dobrou příhodu, která se stala mé sestře.Chodila na solárko dost často. Jeden den jsme se domluvily, že já si oběhnu pár obchodů a ona si zatím skočí na solárko. Nad solárkem visela obrovská cedule: Dnes nové turbotrubky! Bohužel moje sestřička si toho nevšimla, vešla do solárka a objednala se na 20minut. Paní za pultem na ní dost pochybně koukala, ale sestra si z toho nic nedělala.

Asi si myslela, že se na ní dívá, protože jí to sluší a má úžasnou postavu-no jo no, taková už je moje mladší sestřička. Po 20ti minutách vylezla a byla dost vyřízená. Dobělhala se pomalu k poště, kde jsem již čekala a zdálky mi bylo jasné, že se něco stalo. Když mi to vyprávěla, neudržela jsem se a musela se smát. Samozřejmě že to hodila na to, že ten nápis byl napsaný malým písmem a nebyl čitelný, a že paní jí mohla informovat.

Bylo to v zimě, takže jsem jí ještě chtěla dopálit více a povídám jí: ,,Alespoň ti v té zimě bude horko." Ten její pohled nikdy nezapomenu. O den později jsem jela kolem toho solárka a co nevidím, visí na něm obří cedule a na ní nápis, který byl vidětelný z hodně velké dálky.

Lucka1004

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek je opalování. Vše, co vás o opalování napadne, nám můžete psát na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz