Dobré ráno. Souhlasím s celým článkem. Je mi sice 24let, ale na facebooku  a podobných sociálních sítích nejsem. Nelíbí mi se že bych někde měla být uvedena moje data, fotky apod.

Asi jsem z jiné doby, ale opravdu se mi tento styl mladých nelíbí. Pokecat s kamarádkama, které mají malé děti, tak jako já, můžeme i jinak. Existuje přeci mobil, email, osobní setkání-které je vždy lepší, než nějaká sociální síť.

Myslím si, ale že za 10 či 15let po facebooku a podobných sítích neštěkne ani pes.
Bohužel se k tomu přidali i různé obchody, rádia, tv apod. Kdo prostě není na facebooku není in.

Ale od těchto to chápu i z jiného hlediska. Přeci jen když se prezentují na facebooku a mají plno fanoušků, mají z toho více peněz, než ti co tam ještě nejsou. A o tom jim jde nejvíce.

Lucka1004

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Také si myslím, že by se lidé neměli uchylovat k virtuální zábavě a přátelství na dálku. Nicméně chápu, že někde na samotě, nebo při přechodném nedostatku času je to lepší než být osamělý. Na druhou stranu, nahradit virtuálním kontaktem zcela ten osobní, je myslím nebezpečné. Jak říkáš, jako reklama a zviditelnění té které firmy – dobrý! Míša.

Facebook a jiné sociální sítě. To je téma pro dnešní den a námět pro vaše příspěvky. Pište o tom, co vám osobně tento model 21. století přináší a jak se k němu stavíte.

Odesílejte své názory na redakce@zena-in.cz.

Dnes si autor jednoho z vylosovaných čtenářských příspěvků vyslouží dárek od firmy Goldwell.

Reklama