Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (28) přiznala, že se v mnohém nechává inspirovat homosexuální komunitou. Gayové a lesbičky mají podle jejího názoru perfektní názory.

 

Lucka si je vědoma, že má mezi gayi hodně věrných fanoušků, a jejich přízně si nesmírně váží.

 

"Mám mezi nimi spoustu kamarádů a ráda poslouchám jejich názory. Mají perfektní postřehy, které se týkají zpěvu, klipů a tanečních vystoupení. Jejich nápady se často nechávám inspirovat. Často jde o docela zásadní rozhodnutí," prozrazuje Lucie

 

Lucka je přesvědčená, že česká společnost k menšinám prozatím příliš tolerantní není. Avšak čeká v tomto ohledu lepší zítřky. Postoj většinové společnosti se prý výrazně změní, čím víc Čechů bude cestovat po světě a pozná jiné kultury. Zpěvačce to připomíná reality show Výměna manželek, kde až v jiném prostředí každý zjistil, že jeho zvyky nebyly všeplatné.

 

Začátkem února se na trhu objeví hudební album s písničkami z Landovy Touhy, kde Lucie účinkuje v hlavní roli Karin.
V téže době se opět spustí kolotoč představení tohoto úspěšného muzikálu na prknech Divadla Kalich s aktivní účastí Lucie Vondráčkové.

 

Po úspěchu v loňském Českém slavíkovi, kde získala druhé místo, rodačka z Prahy již začátkem letošního roku opět výrazně boduje.
V Hudebních cenách Óčka za rok 2008 zvítězila kategorii Pop&Dance a zároveň získala i největší počet hlasů ze všech kategorií.


Zpívá už od devíti let

Svůj talent Lucka využila poprvé v devíti letech, kdy ji režisér Ludvík Ráža obsadil do role v seriálu Území bílých králů.
V roce 1992 dostala příležitost objevit se na prknech Národního divadla ve hře Saténový střevíček. Krátce poté získala hlavní roli v seriálovém večerníčku Království květin a zahrála si ve slavném seriálu pro děti Návrat Arabely.
Současně byl v České televizi prvně odvysílán pořad pro děti a mládež Marmeláda. Teprve ten byl pro Lucku zlomový a přinesl jí velkou popularitu mezi mládeží. Pro mladé následně natočila Vondráčková své debutové album se stejnojmenným názvem Marmeláda.

 

Lucie je ale rovněž intuitivní a citlivou bytostí s naprosto osobitou tváří duše. Její úspěch je výsledkem její píle a k její oblibě přispívá poctivost a upřímnost, s jakými se staví k lidem i ke všemu, co dělá. Je to milá Rybka.

Reklama