Když se při nedávné zkoušce muzikálu Touha nechtěla nechat Lucie Vondráčková (28) fotografovat, protože byla unavená, byla ihned nařčena z hvězdných manýr. Teď při jedné z posledních předpremiérových předváděček, kde se představila už jako krásná pěvecká hvězda Karin, kterou si zahrála i ve filmu Kvaska, jen zářila a ochotně se nechala zpovídat.

"Nikdy jsem se necítila jako hvězda, ale přiznávám, že se mi na jevišti hezky hraje. Takže na jevišti určitě chci být hvězdou, jak mi to muzikál Touha předepisuje. Ale jakmile vejdu do zákulisí, vezmu si džíny a nátělník a jdu do běžného života, jsem normální obyčejná holka," řekla Korzu zpěvačka, která už získala Stříbrného slavíka a patří k nejobletovanějším mladým českým zpěvačkám.
"A dokonce si myslím, že jsem i holka do nepohody," dodává.


Sní o lázních
Lucka Vondráčková je známá svou pílí. Vystudovala filozofickou fakultu, je schopna hrát v angličtině a francouzštině, stále se něco učí.
"Letos jsem si vůbec o prázdninách neodpočinula. Dokončila jsem cédéčko, teď jsem natáčela videoklip, který se jmenuje Tenkej led, to jsem si hodně užívala. Také jsem točila film Labyrint a pak hned skočila do přípravy muzikálu Touha."
Ten vznikl podle filmu Mirjam Landové Kvaska, který měl velký úspěch. Autor písní Daniel Landa za ně získal Desku roku 2007 a píseň Touha se stala nejhranější skladbou českého éteru posledních dvaceti let. Muzikál Touha bude mít v Kalichu premiéru 15. Září.
A pokud by Lucie chtěla relaxovat, tak se jí zdají nejlepší lázně.
"To byl vždycky můj sen - odpočívat někde v lázních. Tam se o člověka starají a jsou na něj hodní," zasnila se zpěvačka.

 

Reklama