Řeči o tchyních, které dokážou udělat snachám a zeťům ze života peklo, jsou na denním pořádku. Lucii (31) však pořádně znechutil návštěvy přítelovy rodiny její nastávající tchán.

S Radimem chodí už přes rok, ale rodičům ji představil teprve nedávno. „Hrozně jsem se těšila, až je poznám. Je přece pokrok ve vztahu, když vás partner představí své rodině. A lepšího tchána a tchyni jsem si nemohla přát! Jeho otec mě hned chytil kolem ramen a poznamenal, že si jeho syn našel pěknou kočku. Oba byli hrozně milí,“ vypráví Lucie. Jenže stačila první rodinná oslava, aby jí došlo, že je její tchán přátelský až příliš.

mužKdyž jsme v jednu chvíli zůstali na terase sami, chytil mě kolem pasu. Ale za chvíli už byla jeho ruka na mém zadku. Zkoprněla jsem a odtáhla se, jenž při další příležitosti se ke mně zase měl až moc,“ svěřuje se s tím, že všechno přičítala velké konzumaci alkoholu. Jenže tchánovy důvěrnosti neustaly.

„Využil každé příležitosti k doteku. Všechno přitom vypadalo nevinně! Chytal mě za ruku, na přivítanou mě vždy objal a dal mi pusu, zkrátka normální přátelský přístup. Jenže já cítila, že je to ve skutečnosti jinak,“ pokračuje Lucie, které dala za pravdu další oslava. Tchán, už značně ovíněn, ji vytáhl na parket.

„Hrozně se na mě lepil, jeho ruce bloudily po mém zadku. A pak mi začal říkat oplzlosti. Co všechno umí a jak s ním byly holky vždycky spokojené… Ta písnička byla prostě nekonečná. Hned po ní jsem se omluvila, že mě bolí hlava, a utekla spát,“ vzpomíná na další nepříjemný zážitek. Podobných pak měla ještě několik. A tak se začala snažit omezovat počet návštěv na minimum. Jenže její výmluvy jsou příteli už podezřelé a často vedou k hádkám. Přesto se mu nikdy nesvěřila. I když to nejednou zvažovala.

Nechci dělat v rodině dusno. Je to přece jen Radimův otec. A taky se bojím, aby se to neobrátilo proti mně. Abych nakonec nebyla za přecitlivělou hysterku, která si věci vykládá úplně jinak, než jsou. A přehání. Nebo, nedej bože, že ho k tomu provokuji já, což je absolutní nesmysl,“ kroutí hlavou mladá žena, které tchánova náklonnost narušuje jinak bezproblémový vztah.

Čtěte také:

Reklama