Hmm, krásné téma. Možná se budete divit, ale první, čeho si na chlapovi všimnu už na dálku, jsou VLASY.

  Protože jakmile má chlap nádhernou dlouhou opečovávanou hřívu - nestačím se za ním otáčet. Je to prostě nádhera. Prostě to zbožňuju.

A když pak přijde blíž a má ještě navíc pěknou postavičku, čímž myslím vysokého hubenějšího chlápka, který má alespoň trochu tělo chlapa. Vůbec nemusí být svalnatec, ale takový vypracovaný ručičky. Nooo hned je na co koukat. A přiznejme si, když vás takovejhle chlápek tiskne k sobě a vy mu sáhnete na paže a cítíte ten krásně pevnej vyrýsovanej sval... No řekněte sami, to nejde myslet na nic slušnýho B-)

Pak přichází tvářička. Na každým chlapovi je krásný něco jinýho, ale jsou i tací šťastlivci, kterým byl do vínku nadělen andělskej sametovej ksichtíček s nádherným širokým, bílým úsměvem a k tomu krásný hnědý usměvavý oči a přitom krásný chlapský rysy. Žádná vyvoněná holčička, jako to někteří dokážou 8-o

No a v neposlední řadě jsou tu ruce. Mám kamaráda a opravdu dámy - miluju jeho ruce. Krásný veliký, mohutný, chlapský ruce. No nádhera sama. Je to pro mě jak důkaz toho, že je to pořádnej chlap. Někdo má dětský tlapky a hebčejší než má miminko zadeček, ale tyhle ruce dámy - to je terno ;-)

A můj zážitek s ohlížením za dlouhým hárem?

 Byli jsme na festivalu a najednou tam stál kluk s vlasama až po kolena. (cizinec) V životě jsem nic podobnýho neviděla. Samozřejmě jsem z něj nespouštěla oči, až si toho jeho kamarádi všimli, tak jsem jen ukázala, že si ho vyfotím. Tak ho ke mně otočili obličejem a on se krásně usmíval a čekal a ono nic. Tak až po chvilce pochopili, že mě v tuhle chvíli jeho přední část opravdu vůbec nezajímá :-D 

A tak mám doma fotku chlapa zezadu s blond hárem až ke kolenům ;-)  Navíc - zezadu vypadal líp než zpředu :-D 

P. S.: Omluvte nespisovnost, ale tohle psát spisovně nejde ;-)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


aNěco jako tento krasavec? Co Ty na to? :-)))) Míša

Reklama