Není žádným tajemstvím, že populární moderátorka hlavního zpravodajství televize Nova, Lucie Borhyová,  je těhotná. Budoucí otec jejího druhého dítěte je nápadně podobný otci jejího prvního dítěte. Ale snad bude mít Lucie tentokrát větší štěstí!

Láska kvete v každém věku

Modrooká, blonďatá moderátorka je trnem v oku mnoha moderátorkám. Je krásná, úspěšná, a teď má ještě mladého milence.

luckaamichal

Lucie Borhyová s Michalem Hrdličkou

Lucie Borhyová si po rozchodu s řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem, s nímž má pětiletého syna Lucase, prošla několika nepovedenými vztahy.
Až konečně potkala další exotický tip. Nového kolegu ve sportovním zpravodajství, v té době teprve třiadvacetiletého Michala Hrdličku, nápadně podobného Nikymu.

luckaaniky

Lucie Borhyová s Nikem Papadakisem na předávání cen ANNO v roce 2008

„To jim dlouho nevydrží,“ šuškalo se po chodbách, když si Lucie vyšla koncem roku 2012 s novým kolegou na kávu a o čtyři měsíce později už se také objevili bez utajování společně na veřejnosti.
Vydrželo jim to. Věkový rozdíl nejde téměř vůbec znát. Lucka vedle mladého milence ještě více omládla a v tomto roce mu navíc porodí dítě. Pár plánuje dokonce i svatbu.

Co je v domě, není pro mě

Říká se, že co je v domě, není pro mě. A mělo by to platit i na pracovišti. Toho se však očividně tento zamilovaný pár nedrží a my můžeme na televizních obrazovkách pomalu pozorovat rostoucí bříško moderátorky.

Jen aby se pak její koloušek nezaleknul otcovských povinností. Být dnes ve 24 letech otcem není moc obvyklé a Lucčin věk také nezastavíš.

sesynem

Lucie Borhyová se synem Lucasem

Názor redakce

V redakci jsme se shodly na tom, že s Hrdličkou bychom spíš jen tak pocukrovaly, ale k životu a k výchově dvou dětí bychom zvolily asi někoho zodpovědnějšího a věkově bližšího.
Ale kdo ví, třeba koloušek překvapí a budou spolu šťastni až do smrti.

použité foto: www.isifa.com

Reklama