Moderátorka Lucie Borhyová (30) prožívá jedno z nejkrásnějších období života. Šťastná maminka se o uplynulém víkendu poprvé po narození dítěte (11. 12. 2008) ukázala jak na televizní obrazovce, tak i ve společnosti.

Mohli jste ji vidět po boku přítele Nika Papadakise (32) na slavnostním předávání prestižních televizních cen ANNO 2008.
Loňské prvenství Lucie sice neobhájila, ale prý jí to vůbec nevadí.
"Jsem šťastná, že mám syna, to je pro mě to nejdůležitější v životě. Po porodu, který byl dost těžký, jsem si říkala už nikdy, ale za dva dny jsem si to rozmyslela. Teď chci mít kopu dětí," řekla se smíchem Lucie.
Zároveň si pochvaluje, jaké je malý Lucas skvělé miminko.
"Téměř nepláče, jen když má hlad, dá o sobě vědět. Kojím každé dvě hodiny a pokud to půjde, chci kojit co nejdéle, protože je to pro dítě to nejlepší, co může být. Lucas roste jako z vody a bude z něj asi pěkný cvalík," myslí si populární moderátorka.
Na otázku, zda se chystá za otce dítěte provdat, odpovídá ale Lucie Borhyová velmi tajuplně.
"Něco s Nikem chystáme, ale rozhodně to neprozradím. Je to naše tajemství, jednou se samozřejmě chci vdát, ale kdy to si zatím nechám pro sebe," uvádí.
Tajemstvím však není, že se Lucie Borhyová chystá v dubnu vrátit na televizní obrazovku.
"Vzhledem k tomu, že moderátoři nepracují každý den od rána do večera, tak si myslím, že se mi podaří mateřství s prací skloubit," doufá Lucie.
Žádnou chůvu pro svého syna zatím nehledá: "Když nebudu doma, postarají se o něj moje rodiče, babička se už nemůže dočkat."

 

Reklama