Zpěvačka Lucie Bílá (42), která miluje módní výstřelky, stříbrné šperky, bižuterii... a především extravagantní účesy. Při společenských akcích je vidět v rozličných vlasových kreacích. Překvapivé však je, že černovlasá zpěvačka prošla obdobím, kdy toužila být blondýnkou! Lucie během let už s vlasy vyzkoušela, co šlo....

 

„Po vydání své první desky jsem jela do Londýna a nechala jsem si tam obarvit vlasy úplně na světlo. Odbarvovali mi je tehdy nejméně čtyři hodiny. Nevím, co mě to popadlo, ale když mi sundali z hlavy ten pytel, který mi na ni dali, tak jsem se naprosto zděsila. Vypadala jsem jako moučný červ a řekla jsem ne! Už nikdy," prozradila zpěvačka.

 

Po této zkušenosti prý Lucie už nikdy svoji barvu vlasů neměnila. „Nemohla bych být blondýna, teď už je mi to jasné. Když nás Pán Bůh vymyslel, tak věděl, co dělá. V blond barvě se mi úplně ztratil obličej. Možná, že bych si mohla nechat udělat ve vlasech červené proužky, ale když si vzpomenu na tu hrůzu, kterou jsem tenkrát podstoupila a jak příšerně jsem vypadala, tak si dnes raději vezmu paruku. Svoje vlasy si nechám takové, jaké jsou. Je to rozhodně jistější a mnohem pohodlnější," říká Bílá.

 

Protože je výrazný typ, snaží se Lucie vhodným líčením některé své charakteristické rysy, například ústa, upozadit.

 

„V oblečení ráda experimentuji, ale v barvách vyhrává u mě černá, bílá a červená. Jiné barvy, třeba pastelové tóny, mi vůbec nesedí," dodává zpěvačka.

Reklama