Studia zdravého spaní JMP patří k největším prodejcům matrací, postelí a ložnic v České republice.

V letošním roce Studio JMP uvádí jako novinku širokou kolekci ložnicového nábytku německé produkce se značkami Arte-M a Loddenkemper.

 

Arte-M je soubor samostatných postelí, nočních stolků, komod a skříní v provedení melamin. Předností je velká variabilita jednotlivých prvků a možnost jejich vzájemné kombinace. Arte-M představuje moderní ložnicový trend s minimalistickými prvky v dostupných cenových relacích.

Ložnice značky Loddenkemper jsou určeny pro náročnější zákazníky. Zahrnují jak „klasické“, tak i moderní ložnicové sestavy. Módní barvou se stává hnědá „čokoládová“ v kombinaci s mléčným sklem, barvou kovu – stříbrnou nebo bílou. „In“ zůstávají i přírodní odstíny – javor, buk nebo třešeň.

 

Do všech postelí si můžete pořídit kvalitní rošty a matrace – k nejprodávanějším patří aktivní matrace CELTEX®, které nabízejí vysoký komfort při ležení.

 

Ložnice Lago z řady Loddenkemper bude představena na výstavě art & interior, která se koná ve dnech 21. - 24. 4. 2005 ve Veletržním paláci v Praze.

 

 

www.loznice.cz

 

Popisky k obrázkům:

3 x ukázka “čoko” provedení ložnic v kombinaci s mléčným sklem, stříbrnou nebo bílou.

 

Obr. Lago: Ložnice Lago (z řady Loddenkemper). Cenová relace sestavy na obrázku (bez matrací a roštů): postel, noční stolky a skříň – 80 760,-, komody 38 210,-

 

Obr. Etienne: Ložnice Etienne (z řady Loddenkemper). Cenová relace sestavy na obrázku (bez matrací a roštů): postel, noční stolky a skříň – 83 250,-, komoda 27 100,-, zrcadlo 8 250,-.

Obr. Pago-Cult: Ložnice z nábytkové řady Arte-M. Postel Pago (bez matrací a roštů): 10 940,-, noční stolek Nako: 3 630,-, komoda Gallery 8 080,-, skříň s posuvnými dveřmi Cult 18 250,-