Pokud si potrpíte na kvalitní materiály, solidní zpracování a nadčasový design, určitě si nenechte ujít tento článek. Představujeme vám ložnice, které připomínají nábytek našich předků. Nábytek z masivního dřeva, kvalitně zpracovaný do posledního detailu, který přežije několik generací.

Je pro vás důležité, jak a kde spíte? Záleží vám na kvalitě a dlouhé životnosti nábytku? Máte dost dřevotřísek, lepenek a všelijakých náhražek, které nic nevydrží? Pokud jste odpověděly na většinu těchto otázek kladně, a vybraly byste si některou z těchto ložnic, kliněte na jednotlivé odkazy a dozvíte se více podrobností. O barevných variantách, rozměrech i cenách.

Zaujala vás ložnice Amelia? Tato moderní ložnice se hodí do většiny interiérů, které jsou zařízeny moderně a účelně.

Nebo vám snad srdíčko zaplesalo nad obrázkem ložnice Malta? Patrně máte ráda venkovský styl se severkým nádechem. Tato ložnice vyžaduje dostatek prostoru a hodí se jak do stylově zařízeného bytu, tak do venkovského domu.

Pokud máte malý byt, určitě přivítáte úložný prostor zabudovaný přímo v posteli. Pak by se vám mohla hodit Veronika

Ložnici Carolina ocení i velmi nároční klienti, kteří od své ložnice očekávají solidnost a maximální variabilitu.

Tu umožnuje postel s možností vyšší lehací plochy. Nábytek s příjemnými, oblými rohy působí velmi stabilně a bezpečně. Vyrábí se i z masivního divokého dubu.

Zdroj: Studio zdravého spaní

Čtěte také:

Reklama