Zajímavou vychytávku zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Magic11. Každý večer, když chce jít spát, musí nejprve otevřít knihovnu, aby si mohla rozložit postel. Posteloknihovna bezvadně šetří místo!

Máte malý byt? Pokud ano, můžete se inspirovat postelí čtenářky Magic11. Pohled na její posteloknihovnu mi připoměl minimalistické bydlení z filmu Nástrahy velkoměsta...


Zdravím Kubo,
Posílám naši mini ložnici, máme byt 3+KK a chtěli jsme dětem dopřát samostatný pokoj, takže v obývacím pokoji jsme si zřídili „ložnici“ v knihovně, děláme si legraci, že tím, že uléháme každý večer mezi police s knihami, řadíme se mezi vzdělané intelektuály :-)

postel

postel

postel

Zdraví,
Magic11

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 21. května 2012: Domácí vychytávky

Jenga

  • Máte doma nějakou vychytávku? Vyfoťte ji, popište její funkci či účel a pošlete mi obrázek i s vysvětlením do redakce!

Své příspěvky zasílejte nejpozději do 21.5.2012, 15.00 hodin na e-mailovou adresu níže. Pevně věřím, že budou pro ostatní čtenářky inspirativní. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem - hrou Jenga od firmy Albi - která se hodí nejen ku hraní, ale může posloužit i jako vychytaný klínek či podložka.

A pokud doma žádnou vychytávku nemáte, můžete poslat vychytávku, kterou jste viděla (a vyfotila) v domácnost někoho jiného.

Reklama