Low carb, mráz a křupinky

Mrazem sušené ovoce, semínka, ořechy a pořádná porce proteinových křupinek. Na to všechno se můžou vaše vytrénované chuťové pohárky těšit v obou nových tubusech. Jak sám název napoví, můžete po nich sáhnout právě i při low carb dietě, protože sacharidy jsou v nich stlačené na minimum. Jednu i druhou variantu tak můžete snídat bez obav, že by vás trenér plácl přes prsty nebo vám drzá váha zase ukázala o kilo navíc. Ta troška cukru je zastoupená v mrazem sušeném ovoci, správný poměr dalších živin zajistí proteinové křupinky a na (ty správné) tuky bohaté ořechy a semínka. Nízkosacharidový jídelníček neznamená úplné vyloučení cukrů, ale jejich omezení a doplnění stravy právě o tuky a bílkoviny. A těch jsou tyhle dva nové tubusy plné!

6206288cb5253obrazek.jpg

Zajímají vás čísla? V Müsli low carb - Lesní ovoce se v převleku do mrazem sušeného červeného a černého rybízu a malin ukrývá 10 % sacharidů. Vedle nich si dělají sparingy rostlinná a syrovátková složka, které vám spolu napumpují do misky 28 % bílkovin. O další přísun energie se postará trio dýňových, lněných a slunečnicových semínek a pozadu za nimi nezůstávají mňam pekanové ořechy.

Müsli low carb - Lesní ovoce, 239 Kč, 500 g, Složení: sójové vločky, jádra pekanových ořechů, dýňová semena, lněná semena, slunečnicová semena, syrovátkové crispies, lyofilizovaný červený rybíz, lyofilizovaný černý rybíz, lyofilizované maliny

Pořádnou nálož chuti a živin vylovíte i z tubusu Müsli low carb - Jahoda a Borůvka. Mix obsahuje 16,3 % sacharidů a 27,3 % bílkovin a tolik procent skvělé chuti, že na to žádná škála nestačí. Mrazem sušené jahody a borůvky vzaly tentokrát do týmu slunečnicová, konopná a dýňová semena, kokosové plátky a v koutě nenechaly stát ani kešu oříšky. Zaručený recept, jak udělat z každé snídaňové misky gastrozážitek bez výčitek svědomí.
620628ad0d6baobrazek.jpg

Müsli low carb - Jahoda a Borůvka, 159 Kč, 230 g, Složení: slunečnicová semena, loupaná konopná semena, kokosové plátky, dýňová semena, syrovátkové crispies, lyofilizované borůvky, lyofilizované jahody, jádra kešu ořechů

Sacharidy snížit, proteiny zvýšit, chuť… nechat! Nové low carb müsli se semínky, lyofilizovaným ovocem a proteinovými křupinkami potěší sportovce a vlastně všechny, kdo se snaží dostat do formy a při pomyšlení na salát se jim zrovna sliny nesbíhají. Tahle „dieta“ vás bude bavit!

Více na MIXIT.CZ
620628e1ee589obrazek.jpg