Sortiment (nejen) pro náročné maminky
Nemáme v úmyslu přinášet na trh s kojeneckými výrobky vše, ale jen to nejlepší. Mnoho maminek už ví, že se specializujeme hlavně na produkty podporující kojení, na bezpečné dudlíky a unikátní kojenecké láhve, zabýváme se laktační podporou a neustále spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky.

 
Myslíme také na produkty, které ocení všechny ženy ihned po porodu a snažíme se z těchto „intimních“ výrobků vytvořit bezpečné, funkční, a hlavně vkusné pomocníky pro všechny novopečené maminky. V šestinedělí si naše zákaznice velmi pochvalují elegantní krajkové tampóny do podprsenky v různých barvách (bílá, černá, béžová), se kterými se cítíte žensky.

 
Pro řešení nepříjemných a častých problémů s laktací jsme s odborníky vytvořili dvoufázovou elektronickou odsávačku mateřského mléka, která simuluje přirozený proces sání dítěte z prsu. Naleznete u nás také velmi kvalitní chrániče prsních bradavek.
 
Bezpečnost našich nejmenších klientů je pro nás priorita
Také naši zaměstnanci jsou rodiče, a proto přinášejí do neustálého vývoje našich kojeneckých potřeb inovativní nápady. Dbáme na klinické testy a vycházíme z doporučení nejen dětských lékařů. V neposlední řadě vedeme výzkumy s maminkami a zjišťujeme, co vše je pro ně důležité při výběru kojeneckých potřeb. Ze všech studií vychází, že maminky hledají hlavně bezpečné a funkční produkty, ale také neotřelý design a barvy, které miminko uklidňují a dodávají mu pocit bezpečí.
 
Za bezpečnost našich produktů nestojí jen čísla, ale také maminky či rodiče, kteří měli možnost si naše produkty vyzkoušet:
99 % maminek by doporučilo LOVI kojeneckou láhev ostatním maminkám
90 % rodičů a porodních asistentek by doporučilo šidítko LOVI jiným rodičům
 
V LOVI nezapomínáme ani na design a styl
Také nakupujete dětské výrobky podle vzhledu? Je to velmi přirozený proces – zaujme Vás hezký obrázek medvídka, pastelové barvy, ale také neobvyklý tvar nebo zajímavý obal a pak se tomu říká láska na první pohled. Maminky zde určitě prominou, že při vývoji designu jsou u nás často na prvním místě miminka – snažíme se maximálně vyhovět dětským duším.
 
Zkoumáme, jaký bude ideální tvar prvních hrníčků LOVI, aby se dětem ideálně držely a neukápla jim ani kapička vody či čaje, ale také velmi dbáme na tvar šidítek (dudlíků), které nenarušují sací reflex a zaručují volné dýchání nosem. Společně s neurologopedy jsme vyvinuli speciální mini-šidítko pro novorozence do dvou měsíců – miminku se díky tvaru a materiálu krásně vyvíjí zoubky i dásně.

 
A když už jsou tyto tvary u všech našich výrobků dokonalé, tak řešíme pestré barvy a originální styl. Můžete se přesvědčit krásnou řadou výrobků ve stylu Indian Summer nebo také šidítky ve stylu Retro s krásnými pastelovými barvami nebo verze Night&Day, které ve
tmě svítí.

 

Přidejte se k nám a objevte svět LOVI

Často komunikujeme s maminkami, které nám přináší zajímavé podněty, ale také rádi vidíme Vaše miláčky s našimi produkty, které jim zpestří den a maminkám ulehčí práci. Můžete se zapojit do diskuzí, ale také zajímavých soutěží o naše výrobky. Prozkoumejte značku LOVI všemi smysly a užijte si naše výrobky 365 dní v roce na facebookové stránce LOVI – krmení s láskou.

Reklama