Vypadá to, že české produkci se na poli zábavných filmů letos daří. Po úspěšném snímku Ženy v běhu, jenž trhá rekordy v návštěvnosti, přichází do kin další příjemná oddechovka. Režisér a scénárista Karel Janák se proslavil komediemi pro teenagery (Snowboarďáci, Rafťáci) a také půvabnou pohádkou Korunní princ. Nyní přichází s filmem, jenž jasně cílí na ženskou duši. Vezměte proto do kina tentokrát svou kamarádku, kolegyni nebo dceru na vdávání. 
LOVEní - Hledá se láska, Zn.: Spěchá
Zápletka? Na začátku se zdá, že Ester Geislerová zůstane opět na ocet. Ženich jí navíc tentokrát uteče přímo od oltáře. Znalkyně českých romantických komedií si jistě vzpomenou na nedávnou nemilou příhodu, kdy ji těsně před svatbou přebrala ženicha vlastní sestra ve skvostném provedení Aničky Polívkové.
LOVEní - Hledá se láska, Zn.: Spěchá
Co dál? Samozřejmě se spouští některým důvěrně známý kolotoč hledání a více či méně úspěšného nalézání partnera prostřednictvím seznamky.  Ano, hlavně dát dobré foto. Tak které? 
LOVEní - Hledá se láska, Zn.: Spěchá
LOVEní - Hledá se láska, Zn.: Spěchá
Ještě že na to nejsme nikdy samy. Dobrá kamarádka (zvlášť když je akčnější než my) je prostě k nezaplacení. Poradí a pobaví ve chvílích, kdy to chceme vzdát. „Ester je vtipná, ale Evelyn Kramerová je ultra vtipná,“ říká o kamarádce hlavní postavy, bez které by to prostě nebylo ono, režisér filmu Karel Janák.
LOVEní - Hledá se láska, Zn.: Spěchá

Seznamka aneb Hledá se láska, Zn.: Spěchá:

  • Nikdy jsem seznamku nevyužíval, já byl vždycky tak nechutně šarmantní a přesvědčivý, že jsem seznamky nepotřeboval. Znám ale lidi, kteří tam profil mají, nechci o nich mluvit, myslím, že by je to mohlo zdiskreditovat. Ale není jich málo“, tvrdí Jakub Prachař, jenž ve filmu hraje autistu, pardon ajťáka. 
  • Kvůli filmu LOVEní jsem si stáhla Tinder, ale vydržela jsem s tím asi jen dva dny. Vůbec mi to nesedí. Dala jsem si tam fotku s polštářem pod trikem, abych vypadala těhotná a jeden ze dvou kontaktů mi napsal, že už se asi seznamovat nepotřebuju.
    Ale vím, že pár lidí z mého širšího okolí seznamky využívá a dokonce se na nich i někdo z nich seznámil,“ prozradila Ester Geislerová. Něco navíc: Zpěvačka Celeste Buckingham a skupina O5 a Radeček společně nazpívali k filmu milostný duet s názvem Lovení. Hlavní představitelka filmu Ester Geislerová se s hudebníky sama potkala v nahrávacím studiu, kde společně natočili záběry pro videoklip, který píseň a současně titulní skladbu filmu doprovází.

Ukázka z filmu: Jakub Prachař svádí Ester Geislerovou šíleným zpěvem

Film LOVEní jde do kin první jarní den 21. března, kdy se hledání partnerů stává prý pro celou přírodu tím hlavním tématem. Příjemné a samozřejmě šťastně zamilované jaro!

Přečtěte si také: 

Reklama