Protože v přírodě platí, že v jednoduchosti je krása, chtěli jsme i my v Oriflame, aby krásná a jednoduchá byla naše nová řada přírodní kosmetiky Love Nature. Použili jsme v ní jen ty nejlepší a časem prověřené rostlinné výtažky určené vždy pro konkrétní typ pleti. Díky tomu vznikla neodolatelná kolekce s přírodním složením a osobitým designem.

Vaše oblíbená řada pleťové kosmetiky Pure Nature dostala novou podobu a vylepšené složení…

Víte, že na normální a smíšenou pleť se nejlépe hodí aloe vera, na suchou zase extrakt z plané růže, mastnou pokožku ošetříte výtažkem z čajovníku, citlivou zklidníte extrakty z heřmánku a pokud máte v práci stres, unavené pleti nejvíce prospěje výtažek z červených hroznů?  

Oriflame

Vstupte s námi do světa plného přírodní krásy…

Oriflame

  • Aloe vera – normální a smíšená pleť

Asi každý z nás ví, že aloe vera patří mezi magické rostliny s dokonalými léčivými účinky, vyrovnává pH pleti a poskytuje jí optimální hydrataci. Řada Love Nature s výtažkem z aloe vera je určena pro všechny věkové skupiny a hodí se především pro normální a smíšenou pleť.

  • Planá růže – suchá pleť

Který jiný květ, kromě růže, ve vás evokuje pocit dokonalé krásy a navíc je symbolem lásky? Díky produktům Love Nature z plané růže bude vaše pleť zářivá a zvláčněná. Výživný růžový olej pomáhá odstraňovat nepříjemný pocit suché pokožky a zároveň ji vyživuje. Řada je určena pro suchou pleť.

  • Čajovník – mastná pleť

Čajovník, obsažený v nové řadě, vyniká svými antibakteriálními vlastnostmi, a proto se zaměřuje na pupínky a drobné černé tečky. Kosmetika s výtažky z čajovníku se hodí pro dámy všech věkových kategorií, které mají mastnou pleť a touží po matné pleti.

Hrozny – unavená a stresovaná pleť

Hroznové víno patří mezi nejzdravější druhy ovoce, obsahuje kyselinu listovou, minerální i stopové prvky a patří mezi cenné zdroje vitamínu C, E, B. Hrozny působí blahodárně a detoxikačně na celý organismus, regenerují a povzbuzují unavenou pokožku. Řada pro unavenou a stresovanou pleť obsahuje olej z hroznových jadérek s antioxidačními vlastnostmi. Pleťový krém, peeling a oční krém jsou určeny na posílení, omlazení a regeneraci unavené a namáhané pleti všech věkových kategorií.

  • Heřmánek – citlivá pleť

Citlivá pleť má často sklon ke zčervenání a podráždění, proto potřebuje speciální a extra jemnou péči. Heřmánek je známý pro svoje mimořádně hojivé a protizánětlivé účinky, pleť je ve výsledku čistá, hydratovaná a zklidněná.

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz

Oriflame

Reklama