Oba přístroje, poháněné digitálním motorem Dyson V9, jsou vybaveny jedinečnou technologií proudění vzduchu Dyson, která umožňuje vytvořit účes jako ze salonu, aniž by docházelo k poškození vlasů vinou vysokých teplot. Dyson SupersonicTM využívá k rychlému vysoušení technologii Air MultiplierTM, zatímco styler Dyson AirwrapTM se při vytváření vln a loken v živých foukaných účesech spoléhá na aerodynamický jev známý jako Coandův efekt. I když se leckdo letos na Valentýna pěkně rozžhaví, nejnovější pomocník v péči o vlasy značky Dyson vede své uživatele a uživatelky k tomu, aby žárem spíše šetřili. Žehlička na vlasy Dyson CorraleTM je zkonstruována tak, aby umožňovala dosažení stejných účesů při nižších teplotách, čímž zabraňuje poškození vlasů intenzivním teplem a pečuje tím o jejich zdraví.

Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic

Vysoušeč vlasů Dyson SupersonicTM je výkonný, rychlý a jeho technická konstrukce je navíc vhodná pro různé typy vlasů. Tento přístroj využívá prudký, soustředěný proud vzduchu. Je navržen tak, aby se  pohodlně držel v ruce, je tišší než ostatní vysoušeče a chytře reguluje teplotu, aby pomohl ochránit vlasy před poškozením vysokou teplotou. Technologie Air Multiplier™ patentovaná společností Dyson zaručuje, že objem vzduchu vycházejícího z vysoušeče vlasů je trojnásobný než objem, který do motoru vstupuje, což umožňuje rychlé vysoušení a úpravu účesu. Zároveň se tím snižuje závislost na teplotě, což z něj činí ideální letošní valentýnský dárek.

Na rozdíl od mnoha jiných tradičních vysoušečů vlasů měří Dyson SupersonicTM teplotu vzduchu více než 40krát za sekundu a reguluje teplotu na výstupu. Tím se zabrání poškození příliš intenzivním teplem a ochrání lesk vlasů. Cena vysoušeče vlasů Dyson Supersonic™ v prodejnách a na webu dyson.cz je 11 390 Kč.

Styler Dyson Airwrap


Srdcem styleru Dyson AirwrapTM je inovativní myšlenka: využít digitální motor Dyson k vytvoření aerodynamického jevu známého jako Coandův efekt. K tomuto jevu dochází, když se úzký proud vzduchu vysokou rychlostí pohybuje po zakřivené ploše. V důsledku tlakového rozdílu takový proud vzduchu kopíruje tvar plochy. Když je hnán pod správnou rychlostí a správným tlakem, vzduch přirozeně opisuje přilehlou plochu a strhává s sebou okolní vzduch.

S využitím tohoto principu vytvořil tým odborníků na aerodynamiku společnosti Dyson způsob, jak vlasy upravovat pouze pomocí vzduchu v kombinaci s teplem. Ať už se rozhodnete pro lokny, vlny, uhlazené nebo nedbale elegantní prosušení foukáním, výsledek vždy nabízí přirozený, atraktivní vzhled a zároveň pomáhá předcházet poškození vlasů vysokými teplotami. Styler Dyson AiwrapTM je proto ideálním dárkem pro milovanou osobu, jejíž vášní je vytváření účesů jako ze salonu a přitom stále dbá o zdraví svých vlasů.

Cena styleru Dyson Airwrap™ včetně 8 nástavců pro různý styling všech typů vlasů v prodejnách a na webu dyson.cz je 13 990 Kč.

Žehlička na vlasy Dyson Corrale


Jediná žehlička na vlasy s pružnými destičkami – Dyson Corrale™ – je vybavena průkopnickou technologií speciálních měděných destiček, které se ohýbají kolem vlasů tak, aby je tvarovaly a držely pohromadě. Díky tomu na všechny prameny při každém průchodu působí rovnoměrné teplo a napínací síla, čímž se udržují dokonale vyrovnané a snižují se nároky na přísun tepla.

Stejně jako vysoušeč vlasů Dyson Supersonic™ a styler Dyson Airwrap™ je i žehlička na vlasy Dyson Corrale™ vybavena technologií inteligentní regulace teploty. Tento jedinečný stylingový nástroj, vhodný pro všechny typy vlasů, pomocí platinového čidla, které měří teplotu 100krát za sekundu, nabízí tři přesné teploty. Tato technologie komunikuje s mikroprocesorem, řídícím soustavu ohřevu tak, aby dodávala přesně odměřené a dávkované teplo. V kombinaci s technologií 4článkových lithium-iontových baterií Dyson nabízí žehlička na vlasy Corrale™ také možnost použití bez kabelu. Proto je dokonalým dárkem pro milovanou osobu, která chce o své vlasy pečovat tak, že omezí jejich tepelné poškození, aniž by musela slevovat z nároků na vzhled účesu. Cena žehličky na vlasy Dyson Airwrap™ v prodejnách a na webu dyson.cz je 13 990 Kč.

Více na DYSON.CZ

Reklama