V dalším příspěvku nám čtenářka s níckem louskacek2 prozradí, co je oním dárkem, který se neustále opakuje a co by dostala raději.

Dobrý den, posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

Milý Ježíšku,
moc ti děkuji, že jsi si na mne vzpomněl i tento rok!

Není nic hezčího než zažít znovu a znovu atmosféru Vánoc a jejich tradic. K Vánocům každý řeší dárky. Co komu koupit je pro mne každoroční záhadou a v podstatě je to to, co mne nejvíc na Vánocích stresuje.
Není nic horšího, než vymyslet co komu koupit. Dárek by měl mít svůj užitek, přijatelnou cenu a dal se pokud možno bez problému sehnat. Nu i tento rok jsem zahálela až do posledního týdnu před Vánoci a pak brala do nákupního košíku co se dalo. Měla jsem ale předem seznam, co si aspoň představuji komu koupit. Doufám, že se mé dárky líbily a nekoupila jsem žádný ,,nevhodný,, dárek.

Já jsem jako každý rok dostala spoustu dárků a mezi nimi i jeden, který se opakuje stále. Tak jako každý rok jsem od Ježíška opět dostala kupovaný Vaječný likér, a aby toho nebylo málo tak ještě jako přídavek jeden i s příchutí - čokoláda. Nutno říct, že tento ,,nápoj,, opravdu nemusím a v podstatě jsem ten loňský těsně před Vánoci poslala směr koš.
Takže milý Ježíšku, nevím jak ti to říci, ale příští rok prosím, prosím dones radši víno!

S pozdravem.
louskacek2

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

__________________________

Nenápadně tyto stránky „Ježíškovi“ ukažte, třeba vytuší - a pokud ne, tak ho vezměte do obchodu a při míjení regálu s vaječným likérem jen tak mimochodem prohoďte: „Fuj, jak to může někdo pít?“ Třeba ho to trkne (anebo mně ten likér pošlete :)
Děkuji, že jste napsala a přeji hezký den
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

  • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
  • A co jste s ním dělaly?
  • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
  • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
  • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
  • Hodily ho na věky věků do skříně?
  • Daly někomu jinému?
  • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

Reklama