Já se líbám moc ráda, ale miluji hladce oholenou tvářičku jak dětskou prdýlku - žádné jedno- a vícedenní strniště.
A protože svého přítele miluji, tak nějak občas pociťuji potřebu ho políbit i na veřejnosti. Třeba když stojíme ve frontě v Makru a krátíme si čas žvatláním o všem možném, nebo spolu jen tak jdeme po městě.
A já jsem ráda, že tam prostě se mnou je a "loudím", ať mi dá pusinku... a on se cuká...
Sice mu to není nic platný, ale nechce se "dobrovolně" se mnou cicmat :-))) na veřejnosti. Jeho argument je, že není žádný puberťák.
To má pravdu, ale nezdá se mi, že dát někomu na veřejnosti pusu by měla být výsada puberťáků. Nebo snad ano???
Hezký den všem ž-in.
Elvíra
Milá Elvíro,
také si stejně jako Vy nemyslím, že by byla pusa na veřejnosti projevem puberťáků. Pokud se to nepřehání, proč ne.
Soutěž
Od výsledku z novinky "Olíznutá jak od bernardýna" odečtěte 150.
Pravidla k dnešní celodenní soutěži ZDE
Nový komentář
Komentáře
moc pekne napsany
Pusu si dáváme na veřejnosti často, taky se obejmeme třeba ve frontě. Ale minulý víkend před námi na eskalátoru jel pár-on jí sahal na zadek a zajížděl jí přitom i na intimější partie a můžu říct, že mi z toho bylo pěkně zle.
majdinka: prozkoumávání dutin nic moc, ale pusa je milá.. no, ale taky mám takového jak elvíra.. prostě, podle mne většina taková spíš je..
Hmmm, tak to mam doma skoro 60ti letyho pubertaka , kterej schvalne provokuje a to obzvlast pri prilezitostech, kdy by mel vypadat distingovane a dospele a chovat se patricne
Tak to já mám asi doma 42letýho puberťáka. Myslím, že je to milé, když i na veřejnosti vám "vlepí" pusu na tvář, nebo spíš do vlasů (při mé a jeho výšce:-)) ) a tím dá najevo, že patříte k němu, že vás má rád atd...
Jinak souhlasím s Korálkem, prozkoumávání dutin (jakýchkoliv) na veřejnosti, tak to
Korálek: To je fakt hnusný. No, tak tomu mému je 25. A jsem to nakonec já, kdo ho nenápadně občas pohladí po zadku, nenápadně se k němu tiskne ve frontě a ono NIC. Pak se ale za náma zavřou dveře domu a to abych utíkala, abych se stačila aspoň napít
Já to taky ve frontách, především v Makru loudím, ale většinou mi to není nic platný. Prostě není puberťák