Milé čtenářky, ženy-in, děkuji vám za to, že jste se s námi podělily o své zkušenosti s ukládáním sezonního oblečení. Možná vám to přijde ještě předčasné, ale věřme, že se zpěvem jarního ptactva přijde i teplejší počasí a brzy nebudeme teplé kabáty potřebovat.

Takže čistírna, nebo pračka? Dá se říct, že u vás na celé čáře zvítězila pračka. Přece jenom je praktičtější a levnější.

Děkuji vám všem za příspěvky, rady a zkušenosti i když se mnohým z vás může zdát, že je ukládání zimních svršků zatím předčasné. Rozhodně pro ty, které rády holdují zimním sportům a jezdí i v jarních měsících na hory. Těm přeji lyžovačku prozářenou jarním sluníčkem. Ale my, které se pohybujeme spíše v nížinách a krajích málo kopcovitých, už chceme vidět zelenající se trávu, sněženky, bledule, kočičky a všechny krásné posly jara, jak by řekl básník.

Tak už dost řečí, dnes je venku krásně, alespoň podle odrazu slunečních paprsků na protějším domě soudě, takže jestli můžete, vyrazte do ulic, na zahrady a do parků, prostě ven, nadýchat se čerstvého vdzuchu.

No vidíte, já se tady ropzplývám na karásami jara a málem bych zapomněla na vítězku dnešního dárku. Dnes jsem vylosovala čtenářku s nickem Dessy.

Blahopřeji a posílám tento dárek: Knihu Se šarmem Pařížanky a kávičku Carte Noire

dárek

Blahopřeji a přeji všem krásný zbytek dne

 

 

 

 

Reklama