Všechny příspěvky na téma Samota jsme vydali, je čas se rozloučit a vylosovat dvě čtenářky, které dostanou knihy. Pokud jste zvědavé, které autorky budou mít dnes štěstí na pěkné publikace, klikněte si na tuto závěrečnou novinku

Milé ženy-in, čtenářky i autorky příspěvků. Děkuji vám, že jste se mnou podělily o své názory na samotu a na chvilky, ve kterých si samotu užíváte.

Většina z vás samotu nevyhledvá a pokud ano, tak zcela výjimečně pro relaxaci, odpočinek, nebo přemýšlení. Potom se rády zase vracíte do kruhu rodinného, abyste si vychutnaly dětského „rámusu“a já se vám vůbec nedivím. Děti rostou jako z vody a ani se nenadějete, vylétnou z hnízda.

Samota je krásná, ale jen ve chvílích, když víme, že ji můžeme kdykoliv opustit a vrátit se mezi lidi. Přeji vám všem, abyste byly samy jen tehdy, kdy si to opravdu přejete.

Možná se chvilka samoty bude hodit čtenářkám, které jsem vylosovali a pošleme jim knihy. Jelikož nám ani jedna z vás nenapsala, které knize dáváte přednost, museli jsme si tipnout.

Čtenářce s nickem Tana M posíláme krásnou publikaci o křížkové výšivce, Rozhlednový ráj poputuje ke čtenářce s nickem Lenig.

Blahopřejeme

knihy

Pokud se dnešním vítězkám knihy nelíbí, ani pro ně nenajdou jiné uplatnění (třeba jako dárek někomu blízkému), prosíme, napište nám ještě dnes, abychom je neposílali zbytečně.

redakce@zena-in.cz

Všem ostatním čtenářkám děkuji za milou pozornost a přeji krásný zbytek dne

 

 

 

Reklama