Nebo vy snad ne? Já myslím, že ano. Koneckonců, dnes jste dostaly spoustu inspirace, jak to zařídit, abyste dobily baterky, načerpaly síly a měly zase radost ze života.

Já vím, že nám, co máme už děti velké, se to řekne. Svůj čas si kočírujeme po svém. Ale budiž útěchou všem, že jaro je na cestě, o víkendu má být teplo, a můžeme vyrazit ven. S dětmi, s partnery, s kamarádkami. Jak je libo. A to je přece důvod k optimismu, ne?

Užijte si  víkend, jak nejlépe to bude možné a přijďte si k nám zase popovídat v pondělí. Třeba na téma se Sašou, jestli rády riskujete.

Ještě než se s vámi rozloučím, musím dostát své povinnosti a jedné z vás přidělit dárek. Uf, dnes to bude zase hodně těžké.

Všechny příspěvky byly moc pěkné a napsané s láskou, ale já jsem se nakonec  rozhodla pro čtenářku s nickem Maryene. Přišla mi smutná, a chtěla bych ji potěšit.

Posílám jí dnešní dárek, kosmetickou kazetu značky Ryor

cena

Všem ostatním čtenářkám ještě jedno moc děkuji, že si na nás udělaly čas a zároveň se omlouvám několika málo autorkám příspěvků, na něž už se nedostalo. Je mi to moc líto, ale dnes jich přišlo opravdu hodně.

Přeji všem ženám-in krásný víkend a pokud možno příjemný jarní relax

Vaše Dana

Reklama