Milé ženy-in maminky, děkujeme vám za vaše příspěvky, vtipné historky a bohatou výměnu názorů na dnešní téma. „Je lepší živit, nebo šatit?“ K čemu jsme vlastně došli?

Když si tak probírám vaše příspěvky, mohu takřka s jistotou tvrdit, že to v každé rodině vyjde nastejno. Každé dítě má určité období, kdy je snazší ho živit než šatit. Postupem času se to mění, nároky na oblečení a stravu se střídají ve vlnách a dokud definitivně neopustí rodné hnízdo, budeme se s touto věčnou otázkou potýkat stále dokola. Naše dnešní téma si ani nekladlo nároky najít odpověď.

Bylo především pro pobavení, a pevně věřím, že splnilo svůj účel.

Ať je to jakkoliv, většinou se na své ratolest díváme shovívavě a s pousmáním, a jsme rády, že je máme stále u sebe.

Až se osamostatní a my nebudeme mít koho šatit a živit, zbydou nám je vzpomínky na to, jaké to bylo krásné, když jsme si říkaly „Holka, tebe je lepší živit, než šatit“. Nebo obráceně?

Ještě než se s vámi, milé ženy-in pro dnešek rozloučím, dovolte, abych poděkovala všem aktivním čtenářkám za krásné příspěvky a jedné z nich přidělilla dárek.

Tentokrát jsem vybrala příspěvek, který dorazil jako poslední. Je od čtenářky s nickem odemětobě a posílám jí Modré z nebe

modré z nebe

Zítra si budete povídat s naší novou kolegyní Sašou na cestovatelské téma - Podíváte se po hradech, zámcích a krásných místech, které byste chtěly doporučit jako tip na výlet

Své příspěvky a typy už můžete posílat teď na redakce@zena-in.cz

 

Reklama