Milé ženy-in, dnešní povídání o lásce končí. Přeji vám, abyste si svých lásek pěkně užívaly a dostávaly polibky nejen pod rozkvetlým stromem a v měsíci máj, ale celoročně.

S dnešním tématem se loučíme, a vy už můžete přemýšlet o tom, co napíšete k tomu zítřejšímu. Bude také tak trochu o lásce, kterou ale my ženy zase až tak moc „nebaštíme“a občas na ni žárlíme. O lásce mužů ke sportovním přenosům.

Také máte neodbytný pocit, že když si chlap pustí v televizi sport, jste pro něj vzduch? Existuje několik možností, jak se k tomu postavit. Buď budete naštvaně bručet, čímž si moc nepomůžete, nebo na to půjdete šalamounsky. Najdete si vlastní zábavu a jemu dopřejete klid, nebo budete fandit s ním.

U zítřejšímu tématu Gól vám bude dělat společnost náš šéfradaktor Radek Kříž. Mimochodem velký milovník sportů nejen televizních, takže si u něj „šplhněte“ a zahrňte ho příspěvky, ať se nenudí.

Dnešní téma už definitivně končí a je čas se rozloučit. Všem čtenářkám děkuji za příspěvky a přeji krásný máj - lásky čas.

A nyní je mou milou povinností přidělit sladkou odměnu za příspěvek dne.

Tentokrát jsem vybrala krásný a velmi dojemný příspěvek od čtenářky s nickem Boženečka

a posílám jí tyto dvě bonboniéry

coko

Reklama