To nám to dne pěkně uteklo. Navzdory dnešnímu vyloženě slunečnému tématu bylo dnes chladno a  zataženo. Tak to chodí. Ale blýská se na lepší časy. Nevím, jak u vás, ale v Praze vyšlo slunce z mraků a možná se opravdu vyplní předpověď meteorologů a bude krásný víkend.

Tak nevím, kterou z vás to potěší. Určitě slunění milovné ženy-in, které se jistě těší na další odstín svého bronzu. A ty z vás, které slunce zrovna nemusí, ať najdou příjemný, chladivý stín, ve kterém jim bude dobře. Ale ještě než vyrazíte někam do přírody, zavítejte na naše stránky.

Zítra můžete získat zajímavý tip na výlet. Nebo pozvat Jakuba a ostatní čtenářky do svého kraje, města či obce na „návštěvu“. Určitě se ve vašem okolí nachází něco úžasného, co stojí za zmínku.

Spolu se „uvidíme“ zase v pondělí a probereme muzikály. Pochvalně, ale samozřejmě i kriticky. Tak si přes víkend zavzpomínejte, na kterém jste byla, jak se vám líbil a jestli se na nějaký teprve chystáte.

Dnes už nastal čas loučení a je mou milou povinností vybrat jednu z vás, které pošlu slíbený dárek za příspěvek.

Dnes jsem vybrala čtenářku s nickem Verča27, která svůj příspěvek nazvala „Mám mimikry“.

Posílám jí slamák, a opalovací mléko značky Garniér. Obojí jí možná ochrání od další hyperpigmentace.

Všem ostatním čtenářkám, které poslaly příspěvky na dnešní téma velice děkuji a přeji krásný zbytek dne. Se sluncem i bez.

Reklama