Třeba za poznáním dalších krás naší nádherné země. Možná vás počasí k výletům moc neláká, ale třeba máte nějakou dnes zmiňovanou památku poblíž svého bydliště a stojí vám za to kvůli ní vylézt z teploučka svého bytu.

 Věřím, že dnešní téma bylo nejen zajímavé, ale v mnohém i prospěšné. Když budeme o dědictví svých předků vědět, budeme je navštěvovat a propagovat, neupadnou v zapomnění.

Popřejme všem památkám, které dosud čekají na svou záchranu, aby se našly peníze a mohly se opět zaskvět ve své původní kráse.

Přejme jim, aby kolem sebe našly lidi, kteří nejsou lhostejní a „poperou“ se o jejich zachování a zvelebení jako v případě kapličky pod mostem.

A teď už možná víte, komu pošlu dárek za příspěvek. Ano, dnes to bude čtenářka s nickem Rikina, která mne svou kapličkou opravdu dostala.

Posílám jí toaletní vodu Tezenis a závěsný kalendář

Všem ostatním čtenářkám moc děkuji za úžasné příspěvky, kterých dnes přišlo opravdu hodně. Přišlo jich tolik, že jsem nestačila ani všechny vydat. Snad se za to na mě jejich autorky nezlobí a zachovají nám i nadále svou přízeň.

Přeji vám všem krásný víkend, užijte si konečně zimních radovánek a v pondělí opět na čtenou

Reklama