milé ženy-in, děkuji vám za milé a vtipné příspěvky na dnešní téma. Hezky jsem si to užila a načerpala inspiraci pro nadcházející dovolenou. Čtrnáct dní budete mít ode mne pokoj a editací se ujmou moji milí kolegové Saša a Jakub.

Svými články Vás budu „obšťastňovat“ i nadále, takže vlastně zmizím jen tak napůl.

Přesto nastane „malá“ změna.  Až se 16. 7. vrátím, nebudu už psát pod jménem Dana Svobodová. Jak prosáklo z Radkových redakčních „klepů“, na stará kolena do toho ještě jednou praštím a změním si i jméno.

Ale, když dovolíte, nebudu předbíhat, pokud budete mít zájem, přinesu vám z té události malou reportáž, abyste si trošku podebatovaly na můj účet.

Teď už dost o mně, je čas věnovat se opět vám, milé ženy-in, a rozhodnout, kterým z vás pošlu knihu za příspěvek. Pobavily mě skoro všechny, ale když dovolíte, nejvíce čtenářka s nickem lenazlubiny a její příhoda s pareem, a čtenářka s nickem PBD za vtipnou sebeironii, s jakou se zhostila dnešního tématu.

Oběma posílám knihu, která je snad potěší. Jmenuje se Pes ve městě a je to opravdu oddychové čtení ideální k vodě. Sama jsem nevydržela a čtu už v MHD

kniha

Vám ostatním ještě jednou moc děkuji a za čtrnáct dní se budu opět těšit na setkání s vámi a s vašimi příběhy.

Reklama