Dnešní pondělí mi neuvěřitelně uteklo. Aby ne, když bylo plné nadšení a krásy, které přímo čišely z vašich příspěvků. Jsem moc ráda, že se vám dnešní téma líbilo a já se budu těšit, že se zase za nějaký čas na našich zahradách sejdeme.

Počasí nám docela vychází, tak jen doufám a hlavně přeji všem zahradnicím, aby se jim nadále v jejich pěstitelském usilí dařilo. Aby se kroupy, přívalové deště, a zahradní škůdci vašim zahradám vyhýbaly obloukem a tak slibně vyvíjející se úrodu nepoškodily.

Uvidíme na podzim, to se jistě opět sejdeme nad podobným tématem.

Ale nepředcházejme, teď je léto v té nejkrásnější fázi a vy si ho pěkně užívejete se všemi dary, které přináší a ještě přinese.

Na závěr pro potěchu oka zvěřejňuji poslední čtenářké foto od Tiny

„Moc mně po návratu z dovolené doma potěšila moje vykvetlá řemenatka suříková“ - viz foto

řemenatka

Děkujeme čtenářce Tině a jdeme losovat vítězku dnešního tématu, která svou lásku ke květinám bude moci zúročit při aranžování. Kniha Floristika pro začátečníky poputuje ke čtenářce s nickem Datura

cena

Blahopřeji a věřím, že jí dárek udělá radost

Děkuji všem čtenářkám za krásné příspěvky a fotky a budu se zase těšit ve středu nad stylovým tématem o plážových doplňcích. Šla byste jen tak v plavkách třeba na kafe, nebo potřebujete pareo?

Zamyslete se, co byste mi k tomu mohla napsat.

Zítra bude jistě zajímavé, i když trochu choulostivé téma „Svatební noc“

Mějte se moc krásně a zachovejte nám přízeň

 

Reklama